Superonline 500 Mbps ile Steam ve Origin 60 MB/s altı indirme yapıyor

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
500 Mbps pakete sahibim ancak Ubisoft Connect'e özel bir kere görmemin harici hiçbir zaman 60 MB indirme görmedim ki Steam'de genelde 30-40 arası. Bazen şu an aşagıda olduğu gibi bir durum söz konusu oluyor. Bunun sebebi kısıtlama falan olması mı?

Not: İndirme hızı düşük olunca Speedtest açtım. Düşük olmasının bir alakası yok Speedtest ile.

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Speedtest'de cıkan degerin yaklasık 10'da 1'i ile indirme yapması olması gerekendir, 600 MB'da indirme yapması icin 6Gbps internet almanız lazım; Mbps ile MB farklı kavramlar.
Ee ben farklı bir şey demedim zaten. Ezbere konuşmasanız mı? Ayrıca 10 değil 8.
60 mb-sn indirme göremedim demişim:)

Hocam Speedtest'de cıkan degerin yaklasık 10'da 1'i ile indirme yapması olması gerekendir, 600 MB'da indirme yapması icin 6Gbps internet almanız lazım; Mbps ile MB farklı kavramlar.
Hocam arkadaşın internetine göre 11mb/s değil 80mb/s indirme yapması gerekiyor.

Ee ben farklı bir şey demedim zaten. Ezbere konuşmasanız mı? Ayrıca 10 değil 8.
60 MB-sn indirme göremedim demişim:)

Kusura bakmayın hocam, baslıgı 60 MB ile indirme yapıyor diye okumusum. İndirme hızınız icin cok fazla etken var, indirme yapılan serverdan Ubisoft serverlarındaki anlık oyuncu sayısına kadar her şey etkiliyor; bundan mutevelli sorunun nereden kaynaklandıgını soylemek mumkun degil.

Benim de paketim 500 MB civarı ben de Steam da 20 ustunu goremedim, normal seyler bunlar.

Geri
Yukarı