Superonline 8 Mbit Paket Yavaşlık ve Yüksek Ping Sorunu

Dynamite

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Superonline'a geçtim. İnternet aşırı yavaş. Download speed 0.60'larda, upload speed de o civarlar da. Dün interneti bağladıktan sonra CS:GO'ya girdim, ping 100'ün altında değil, 100-200 arası değişiyor. Yetkililer 8 Mbps internet hızının olacağını söyledi ama 1 Mbps bile değil. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet driverlarını güncelle, arıza kaydı oluştur, eğer binanın altındaki bağlantının hangisinin senin olduğunu biliyorsan tak çıkart kabloyu, oksitlenme olmuştur. Sunulabilecek çözümler bunlar.

Ben ilk aldığımda bana da aynı durum oldu ve Süperonline ile iletişime geçtim. Bana hattımda kopmalar olduğunu ve bu yüzden hızı kıstıklarını söylediler ve tekrar hızımı yükselttiler. Bence anlamayanları kandırıp alt yapı yükünü azaltmaya çalışıyor olabilirler. Süperonline müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için remi sitesinden form doldurabilir veya 0850 222 0 222 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı