Superonline Altyapı Süreci

Getirip döşesinler öyle dursun altyapı belki ileride lazım olur üstüne SOL getirir istediğinden alırsın.

Zaten şuan telekom'u salsan senin fiber projesi unutulur gider merak etme :D

@rootz TT benim proje kolay kolay unutmaz oralara girmeceğim. Sol yüksek upload sunduğu için TT'ye göre o yüzden sol istiyorum. Bir de tabii ki de pop noktalarını TT'ye göre daha iyi buluyorum. En azından Frankfurt sunucusuna Frankfurt üzerinden ilk çıkışı verdiklerini gördüm. TT desen Frankfurt'a paşam Bükreş üzerinden versin ilk çıkışı.

@rootz TT benim proje kolay unatmaz oralara girmeceğim. Sol yüksek upload sunduğu için TT'ye göre o yüzden sol istiyorum. Bir de tabii ki de pop noktalarını TT'ye göre daha iyi buluyorum. En azından Frankfurt sunucusuna Frankfurt üzerinden ilk çıkışı verdiklerini gördüm. TT desen Frankfurt'a paşam bükreş üzerinden versin ilk çıkışı.

@rootz TT benim proje kolay unatmaz oralara girmeceğim. Sol yüksek upload sunduğu için TT'ye göre o yüzden sol istiyorum. Bir de tabii ki de pop noktalarını TT'ye göre daha iyi buluyorum. En azından Frankfurt sunucusuna Frankfurt üzerinden ilk çıkışı verdiklerini gördüm. TT desen Frankfurt'a paşam bükreş üzerinden versin ilk çıkışı.
Ben ne güzel 50 ping alıyordum bir anda 80 ms'e fırladı son günlerde nasıl oldu anlamadım.

1606245345995.png

Acıbadem tarafında 3 tane loss oluyordu.

Rootz hocam doğru demiş, 4 tane altyapı olan bina var😶
Önce telekom geliyor sonra SOL sonra kablonet uğruyor yetmiyor Turk.net selam veriyor canı isterse vodafone geliyor.

Bu işin sonu ne :D insanlar altyapı bulamaz zor ADSL bulur ultra zenginler ve siyasiler 5-6 altyapı birden bulur sonra gidip internet almaz superbox vb alır taşınabilir cihaz diye.

@rootz kapasite yetmiyor Telekom'da şu an. En 50 TB yapsalar alacaksın sende 50 ping. Bende alacağım 32 ping ama işte. Telekom bunu yapmak istemiyor.
Şaka gibi ama ben izmir'de yaşamama rağmen Valve sunucularında ping ms 37-39 civarı.
Ve Üstelik TT VDSL Kullanıyorum.
Mesela TT İzmir'den direkt yurt dışı çıkışı yaparken Superonline illa İstanbul üzerinden işini görüyor.

@Ulunay Aslında siyaset güzel bir şey ilgimi çekiyor ama ülkemizde yıllar geçtikçe nasıl değişmiş sürekli gelişmek için yapılan bir şeyken dini kullanıp kendini zengin etme mesleğine dönmüş.

Malum teşkilatların birine üye olsam 3 aya kalmaz yönetim kuruluna girerim :D 2 dönem sonra çok yalakalık yapıp dini kullanırsam mv. bile olabilirim ama işte bana yakışmaz para için şeref satamayız.

İlk fırsatta gitmek istiyorum daha iyi şartlara sahip bir ülkeye.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı