Superonline Başarılı Sorun Çözümü

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Aralık 29'da 2 yıllık taahhüt vererek yeni internet ve TV Plus paketine geçtim, ilk ay bana her zamanki faturamdan biraz yüksek gelebileceğini söylemişlerdi. Az önce baktığımda 193 TL gibi bir fatura gördüm, bunun 50 TL'si kumanda değişimi için olan fiyattı, zaten haberim vardı, ama kalan miktar biraz yüksek geldi bana. Superonline müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım, operatör arkadaş durumu çözüm merkezine bildireceğini söyledi, 96 saat içerisinde de çözüme kavuşacağını anlattı.
Bu görüşmeden 10 dakika sonra çözüm merkezinden arandım ve 193 TL olan faturanın 119 TL'ye indirildiğini öğrendim.
Bu kadar çabuk ve çözüm odaklı çalıştıkları için memnum oldum açıkçası zira TTNET kullanan insanların ne işkenceler çektiğini her yerde okuyoruz. Bu başlığı da özelikle açtım, zira olumsuz şeyleri hep üzerine basa basa anlatıyoruz işini iyi yapan insanları da bu şekilde anlatmamız gerek diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı