Superonline çok yavaş

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
Evet hocalarım, şöyle ki aradım söyledim. İnternetim yavaş diye ekip falan gelecek dediler, sözde bize gelen kabloda sorun varmış binadan, bir 150 TL güzelce çaktılar. Sonra şu anda bile 24 Mbps paketten 8 Mbps alıyorum ve ping degerim 4000 oluyor oyunlarda, ben bunu bir yere şikayet edemez miyim? Cayma bedeli ödemeden cıkamaz mıyım bu nalet ISS'den?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müdürlüğüne giderek çıkış dilekçeyle falan çıkış sağlarsın ama onun yerine ekibi tekrar çağırıp durumu anlat ve paranı geri almaya çalış. Ayrıca sorunu da bulup çözerler.

Müdürlüğüne giderek çıkış dilekçeyle falan çıkış sağlarsın ama onun yerine ekibi tekrar çağırıp durumu anlat ve paranı geri almaya çalış. Ayrıca sorunu da bulup çözerler.

6. ayın parasını geri vereceklerini söylediler itiraz edersek ama sorun o degil cayma bedelsiz cıkabilir miyiz cünkü cıkacagız o kesin 1830 TL ödeyerek ama parasız cıkarsakta güzel olur gereken hızı vermiyorlar diye bir şey yapamaz mıyız?

Vdsl mi fiber mi? Fiberse daireye giden kabloya müşterinin yapabileceği bir şey yok. Taahhüt karşılıklı verilen bir şey, taahhüt şartlarını karşılayamıyorlarsa bedelsiz fesih hakkınız var diye biliyorum.

VDSL mi fiber mi? Fiberse daireye giden kabloya müşterinin yapabileceği bir şey yok. Taahhüt karşılıklı verilen bir şey, taahhüt şartlarını karşılayamıyorlarsa bedelsiz fesih hakkınız var diye biliyorum.

VDSL ve nalet ettim ciddiyim bir oyun oynayacagım zehir ettiler cıkabilsem şu anda cıkarım.

6. ayın parasını geri vereceklerini söylediler itiraz edersek ama sorun o degil cayma bedelsiz cıkabilir miyiz cünkü cıkacagız o kesin 1830 TL ödeyerek ama parasız cıkarsakta güzel olur gereken hızı vermiyorlar diye bir şey yapamaz mıyız?
Hızın belirtilen hızdan belirli bir orandan daha küçük olduğu için tüketici haklarına vs giderek cayma bedeli ödemeden çıkış yapabiliyorsun diye biliyorum. Fakat zorlu bir süreç olabilir. Eğer ekip arızanı gideremiyorsa müdürlüğe gidip durumu anlatarak çıkış yapma imkanın var. Ben ttnet den cayma bedeli ödemeden çıkış yapmıştım.

Evet 24 Mbps'lik paketten verdikleri şaka gibi.

Screenshot_8.png

Yeni konular

Geri
Yukarı