Superonline çok yavaş

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 486

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, gece gece beni delirtti bu hız. 20 KB indirme nedir ya? Ben de kendimce bir çözüm buldum, başka yolu var mı? Aç kapa yaptım, kapattım, 15 dakika sonra açtım ısınmıştır diye. Yok.

Screenshot_20201108-004302.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, gece gece beni delirtti bu hız. 20 KB indirme nedir ya? Ben de kendimce bir çözüm buldum, başka yolu var mı? Aç kapa yaptım, kapattım, 15 dakika sonra açtım ısınmıştır diye. Yok.

Eki Görüntüle 729978

Adam haklı dağılın.

Şaka bir yana bende de aynı sorun var. Normalde PUBG Mobile oynarken 60MS alıyordum şimdi genellikle 120, bazen 968 dahi oluyor. Türkiye genelinde sıkıntı var sanırım. Ama 20KB cidden azmış, bir kere PC'yi kapatıp açar mısın? Olmazsa söyle başka şeyler deneyelim.

Superonline bu aralar böyle. Bende bayağı sıkıntı çekiyorum. Pc açıkken wifidakiler hiçbir şey yapamıyor.

Bende de normalde hiç yavaşlama sorunu olmuyordu. Son 2-3 gündür ciddi hız düşüşü yaşıyorum. Dün gece 0.06 gördüm indirme hızını. Türkiye geneli bir problem olabilir.

Olması gereken paketinizin download ve upload değerleri nedir?

16'ya 5.

Adam haklı dağılın.

Şaka bir yana bende de aynı sorun var. Normalde PUBG Mobile oynarken 60MS alıyordum şimdi genellikle 120, bazen 968 dahi oluyor. Türkiye genelinde sıkıntı var sanırım. Ama 20KB cidden azmış, bir kere PC'yi kapatıp açar mısın? Olmazsa söyle başka şeyler deneyelim.

Olmuyor kanka düzelmiyor.

Bende de normalde hiç yavaşlama sorunu olmuyordu. Son 2-3 gündür ciddi hız düşüşü yaşıyorum. Dün gece 0.06 gördüm indirme hızını. Türkiye geneli bir problem olabilir.

Umarım öyledir yoksa çok sıkıntı.

16'ya 5.

Olmuyor kanka düzelmiyor.

Umarım öyledir yoksa çok sıkıntı.

Aşırı yüksek bir düşüş. Altyapıdan kaynaklı olabilir. Türkiye internet altyapısı açısından çok fukara denecek düzeyde. İnsanlar 24Mbps üzeri internet kulanmıyor ortalama olarak fakat devamlı internet sorunları yaşıyoruz. Yurtdışında Gbps değerlerinde internet kullanımı çok yüksek fakat bu tarz kesinti veya bozukluklar yaşanmıyor. Kaderi değiştiremeyiz doğmuşuz artık burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı