Superonline CS2 FACEIT'te yüksek ping oluyor

zProz

Zeptopat
Daha fazla  
Ben akşamları FACEIT sunucularında 200+ ping alıyorum ve sadece akşamları oluyor ve sadece FACEIT sunucularında oluyor ve ping hiç düşmüyor, yani sabit yüksek kalıyor. Nasıl çözerim hiçbir fikrim yok. 2 aydır böyle daha öncesinde böyle bir şey yoktu. Superonline kullanıyorum. Bu arada ne yapacağım hiçbir fikrim yok.

Ben akşamları FACEIT sunucularında 200+ ping alıyorum ve sadece akşamları oluyor ve sadece FACEIT sunucularında oluyor ve ping hiç düşmüyor, yani sabit yüksek kalıyor. Nasıl çözerim hiçbir fikrim yok. 2 aydır böyle daha öncesinde böyle bir şey yoktu. Superonline kullanıyorum. Bu arada ne yapacağım hiçbir fikrim yok.
Hangi altyapı?

Superonline fiber sorunum sadece akşamları oluyor ve herşeyde olmuyor mesela faceit sunucularında ping yüksek oluyor ve discord almanya sunucularında oluyor mesela discord rotterdam sunucusuna alıyorum gidiyor
Hocam benimde çok oluyor ama benim ki bakır altyapı. Kablolu mu bağlıyorsunuz kablosuz mu?

Birde kullandığınız modem nedir?

Hocam benimde çok oluyor ama benim ki bakır altyapı. Kablolu mu bağlıyorsunuz kablosuz mu?

Birde kullandığınız modem nedir?
Kablolu modem sorun sadece akşamları oluyor 2 aydır çözemedim statik ip alsam çözülürmü acaba

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-17 001044.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-17 001044.png
    202,5 KB · Görüntüleme: 15
Superonline ile alakalı sanırım statik IP çözüm olabilir hocam Speedtest sitesinden Frankfurt sunucusuna test yapıp pingin kaç çıktığını söyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı