Superonline`da nasıl farklı DNS girilebilir?

zoruoynayan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar...
Ben Superonline müşterisiyim ve bildiğiniz üzere Superonline 2018 yılında DNS yasağı getirdi ve haliyle hiçbir DNS işe yaramıyor. Fakat; VPN'lerin de işe yaramadığını yeni fark ettim. Popüler 10 VPN'den yalnız 1-2 tanesi işe yarıyor, işe yarayanlar da maalesef benim işime yaramıyor. Çünkü benim ABD'ye bağlanmam gerekiyor. Sebebi de HULU izleyebilmem için gerekli. Konuyu açmamdaki sebep Superonline müşterisi olup da DNS sorununu çözebilen varsa beni de yeşillendirirse çok sevinirim. Yasaklı sitelere vs girmek gibi bir niyetim yok tamamen HULU Disney Plus'dan yayın izleyebilmek için DNS çözümü arıyorum.
Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

DNS over HTTPS (DoH) veya DNS over TLS (DoT) kullanabilirsiniz: Ama artık DNS birçok şeyde işe yaramıyor. Bu DNS problemi süperonline ile alakalı değil, devletimizin zorunlu tuttuğu birşey.

Farklı VPN firmalarını deneyebilirsiniz, Cloudflare WARP deneyebilirsin. Yeni nesil "Decentrelized VPN / dVPN" hizmetlerini kullanabilirsin: Mysterium Network, Sentinel Network gibi.

Kolay gelsin.

Ref:

Merhaba,

DNS over HTTPS (DoH) veya DNS over TLS (DoT) kullanabilirsiniz: Ama artık DNS birçok şeyde işe yaramıyor. Bu DNS problemi süperonline ile alakalı değil, devletimizin zorunlu tuttuğu birşey.

Farklı VPN firmalarını deneyebilirsiniz, Cloudflare WARP deneyebilirsin. Yeni nesil "Decentrelized VPN / dVPN" hizmetlerini kullanabilirsin: Mysterium Network, Sentinel Network gibi.

Kolay gelsin.

Ref:
denedim hocam onları maalesef onlarda işe yaramadı. yinede teşkkürler
Bu yıl içinde Disney+ Türkiye'ye gelecek zaten. DNS sorununu çözemezseniz aklınızda bulunsun.
umarım gelir :S

Yeni konular

Geri
Yukarı