Superonline düşük hız sorunu

EgeSağırdak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Superonline'nın HG255s adlı modemini kullanıyorum. Paketim 24 Mbps 100 GB kotalık paketi. Kota evde çok kişi yaşadığımızdan dolayı hemen bitiyor fakat minimum 8 Mbps'ye düşmesi gerekirken arada sırada yaptığım Speedtest sonuçlarında download hızı olarak 4,5 hatta 0.95 gördüğüm bile oldu. Ve LoL gibi multiplayer oyunlarda pingim 26 olmasına rağmen arada sırada 15 bin pinge kadar çıkarak oyunumu oynanmaz hale getiriyor. Üstüne üstlük internetten bir şey indirmek istediğim zaman 400-500 kb/s'den başlayıp 50 kb'ye kadar düşebiliyor. Antalya Konyaaltı'da gelişmiş bir semtte oturuyorum. Fiber var. Tüm komşularımız Superonline kullanıyor ve hiçbirinde bu kadar yavaş bir internet söz konusu değil. Ağ adaptörü kullanıyorum. Ethernet bağlamam çok zor. Tüm sistemin güncel. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı