Superonline ev interneti almak

Evet sitede bir hata var. Benim de göstermedi ama bana ilginç geldi. 56 Mbps destekliyorsa zaten bu fiber değil. VDSL2 destekliyor altyapın ama asıl ilginç gelen sana nasıl 100 Mbps nasıl verecekler? Bence ilçe müdürlüğü ile bir konuş. 100 Mbps'yi nasıl vereceksiniz diye altyapının tam olarak ne olduğunu öğren. Sana paket satmaya çalışırlarsa sakın alma. 100 Mbps'ye 150 TL isticekler.

Evet sitede bir hata var. Benim de göstermedi ama bana ilginç geldi. 56 Mbps destekliyorsa zaten bu fiber değil. VDSL2 destekliyor altyapın ama asıl ilginç gelen sana nasıl 100 Mbps nasıl verecekler? Bence ilçe müdürlüğü ile bir konuş. 100 Mbps'yi nasıl vereceksiniz diye altyapının tam olarak ne olduğunu öğren. Sana paket satmaya çalışırlarsa sakın alma. 100 Mbps'ye 150 TL isticekler.
Bizim altyapıda farklı bir olay vardı. Altyapı fiber ama her apartmanda fiber kutusu yok. Değişik türde bir fiber vardı.

95 TL'ye değeceğini sanmıyorum. :(

Gibirnet var. 100 Mbps 85 TL verıyorlar. 35 almak istersen 70 TL'ye verıyorlar. Başka ucuza veren yok ne yazık ki. Bende isterim 50 Mbps'ye 30 TL verelim. 1000 Mbps simetrik internete 100 TL vermeyi fakat veren yok :(. Ben TT'ye 125 TL ödüyorum 50 Mbps'lik pakete ve 125 TL hiç değmez.

Geri
Yukarı