Superonline Fiber Altyapı Başvurusu Nasıl Yapılır?

yababaga

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar.

Benim bulunduğum mahalle gayet düzgün bir şekilde yapılmış, yani yolları yamuk değil. Dümdüz bir cadde var ve kollara yani sokaklara ayrılıyor yine dümdüz bir şekilde. Bu mahalleye fiber altyapı yapmak kolay dümdüz olduğu için, Superonlien'ya mesaj atıyorum 1 yıldır işleme alıyorlar ama hiçbir şey yaptıkları YÖK. Para verip yaptırayım diyorum altyapıya mesafe uzak, yasal yoldan yapamıyorlar. Altyapıya 300 Mete var.

Ne yapmalıyım?

Teşekkürler.

Merhaba, bu işlemi en güvenilir ve sağlıklı olarak her hangi bir (Superonline hizmeti veren) Turkcell mağazasına gidip oraya danışmanız olacaktır. Gerekli bilgileri ve aklınızdaki sorulara en detaylı bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar.

Benim bulunduğum mahalle gayet düzgün bir şekilde yapılmış, yani yolları yamuk değil. Dümdüz bir cadde var ve kollara yani sokaklara ayrılıyor yine dümdüz bir şekilde. Bu mahalleye fiber altyapı yapmak kolay dümdüz olduğu için, Superonlien'ya mesaj atıyorum 1 yıldır işleme alıyorlar ama hiçbir şey yaptıkları YÖK. Para verip yaptırayım diyorum altyapıya mesafe uzak, yasal yoldan yapamıyorlar. Altyapıya 300 Mete var.

Ne yapmalıyım?

Teşekkürler.
Defalarca yapılan başvuruya raman 20 metre öteden kablo çekmeyen bir firmadan bahsediyorsun. Söylediklerine göre en çok başvuru yapılan bölgelere yatırım için bütçe ayrılıyor ve öyle işlem yapıyorlar tabi bunun için senin dışında kaç kişinin daha başvurması gerek.

Fiber alt yapıdan bahsediyoruz aynı şekilde benim bulundugum bölgede hiç yok mesela evime gelen teknik servis fiber çekmek çok basit ufak bi santral olsun alt yapı olsun dedi ama hiç de öyle gözükmüyor süperonline sadece zenginlerin evine çekiyor genelde arkadaşım süperonline'da çalıştıgı için öyle söylemişti galiba bizim yatırım işleri 2050 yılına kalıyor gibi :şaftıkaymış:

Merhaba Arkadaşlar.

Ne yapmalıyım?

Teşekkürler.
Durum ne geldi mi internet?

Geri
Yukarı