Superonline fiber ile neden TV+ kullanılmaz?

Bildiğim kadarıyla süperonline kendi altyapısı olmayınca fiber hizmet vermiyor. Telekom un fiber altyapısını kullanmıyor diye biliyorum hocam. Yani fiber varsa direkt süperonlinenin kendi altyapısı olabilir.

Ben çalışırken Vodafone altyapısından fiber satışı vardı ama TT üzerinden yapılamıyordu. Eğer sonradan bir değişiklik olmadıysa durum böyle.

İşin ilginci fiber altyapı olup en fazla 8Mbps vermeleri. Bizde de Turkcell fiber var 100Mbps kullanabiliyoruz, TV+ da var.

Çok garip bende fiber 25 Mbps ile TV+ kullanıyorum

200 Mbit Fiber + TV+ kullanıyorum sorunsuz.

Arkadaşlar merhaba yarın TV+ ve 100Mbps fiber kurulumuna gelecekler. TV+ nasıldır memnun musunuz? Ek dizi ve film içerikleri mevcut mu? Ve sansür durumu nasıl? Tivibu rezalleti sansür konusunda hepsi böyle mi?

5 senedir kullanıyorum. Önceden 50 megabitti şimdi sınırsız 24 oldu. Oyunlarda lag 40-60 arası.

Taşeron eleman saçmalamış Superonline FTTH ile TV+ kullanıyorum 20Mbps ile başladı şimdi 50Mbps.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…