Superonline Fiber mi? Vodafone Fiber Mi?

siyah100

Hectopat
Mevcutta TürkNet 50mps interneti son zamla birlikte 95TL'ye kullanıyorum. Bu fiyatla çok da cazip bir tarafı kalmadı. Şansa bak ki bugün sitede Superonline fiber altyapı çalışması tamamlandı. Superonline ilk 12 ay 100TL sonraki 12 ay 110TL olan kampanyası, 25 Mbps Fiber İnternet 18:00 - 06:00 arasında 100 Mbps Hızında! Yoğun kullanım zamanı yani benim evde olduğum zamanlarda 100 Mbps. Vodafone ise Superonline altyapısını kullanarak 24 ay taahhütlü 99 Mbps interneti (Vodafone Red'li olduğum için) yine 100TL'ye veriyor. Superonline'nın TV+ cihazını da çok beğeniyorum benim için büyük artı. ISS'lerde teknik destek kısmı da çok önemli. Hangisini seçmeliyim karar veremedim. Vodafone fiber nasıldır, sıkıntı çıktığı zaman ne kadar zamanda çözüyorlar bilmiyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell Fiber ve Vodafone Fiber aynı alt yapıyı kullanıyorlar. Sadece isimleri ve sağladıkları hizmet farklı. Ben fiyatı için Vodafone 24 ay taahhütlü 99 Mbps aylık 99TL olan paketi kullanıyorum. 2-3 ay önce almıştım ve o günden bu güne bir sıkıntı yaşamadım o yüzden servisi nasıldır bilmiyorum. Ama ilk aldığımda kurulum yapıldığı gün bile kurulum yapıldıktan sonra Vodafone beni aradı bir sorun oldu mu veya memnun kaldınız mı? Gibi sorular sordu. Kısacası Vodafone bu sektörde yeni ama altyapı olarak Türkcell ile aynı altyapıyı kullandığı için güçlü interneti ve iyi fiyatı var. O yüzden Vodafone öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı