Superonline fiber paket önerisi

Lusyz

Hectopat
Yer
Samsun/Atakum
Daha fazla  
1670533673025.png

Şu şekilde bir altyapım var. Türk Telekom kullanıyorum ve verdiğim fiyat çok fazla. 10/0.7 internete 110 TL ödüyoruz ve bugün aradılar taahhüt bittiği için fiyat artacakdır diyorlar. Ben de diyorum ki en azından altyapısı olan bir sağlayıcıya geçelim aynı fiyata daha iyi internet alırız. Sizin önerdiğiniz bir paket var mı ya da siz kaç TL'ye ne kadar kullanıyorsunuz aynı altyapıda?

Bölgenizde çalışan Superonline saha çalışanı var ise kendileri ile görüşün. Sitede yer almayan bölgesel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Şuan 100Mbps 220TL'den yaralanabilirsiniz. Bir de Superonline altyapısını kullanıp hizmet veren Vodofone ve Millenicom var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölgenizde çalışan Superonline saha çalışanı var ise kendileri ile görüşün. Sitede yer almayan bölgesel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Şu an 100Mbps 220TL'den yaralanabilirsiniz. Bir de Superonline altyapısını kullanıp hizmet veren Vodafone ve Millenicom var.

Millenicom üzerinden almak isterseniz A5B0DF24 davet kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Millenicom güzel mi hocam deneyimlediniz mi yeni çıktı sanırım çok adı geçmiyor piyasada.

1670534715625.png

Değer mi hocam?

Ekran Alıntısı.JPG

Millenicom fiyatları görüldüğü üzere lakin bu fiyatlara 20 yada 30 TL'lik modem ücretini de dahail etmeniz gerekir. Bu paketler superonline fiber altyapısı üzerinden fiber internet hizmeti alabileceğiniz paketler.

Sizce değer mi peki fiyatlarına?
Değer, Anladığım kadarıyla adsl müşterisisiniz. 10 mbps hız alıyor iseniz. Bu tarifelere geçerseniz tabiri caizse internette çağ atlarsınız.

Hocam altyapı sorgulamada binam çıkmıyor seçemiyorum aynı sitede başka bir blok numarası çıkıyor diğerleri yok.
Binanızda superonline fiber kutusu olması lazım. Aynı site içerisinde bir blokta olup diğerinde olmayabiliyor.

Değer, anladığım kadarıyla ADSL müşterisisiniz. 10 Mbps hız alıyor iseniz. Bu tarifelere geçerseniz tabiri caizse internette çağ atlarsınız.

Binanzda Superonline fiber kutusu olması lazım. Aynı site içerisinde bir blokta olup diğerinde olmayabiliyor.

Evet var hocam bodrum katında mevcut Millenicom altyapı sorguda çıkmıyor o yüzden sormuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı