Superonline güvenli internet iptal edilmesine rağmen bazı sitelere erişim sağlayamıyorum

ImperialBTW

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, daha dün Superonline internet satın aldık ve kurulumu yaptık ve güvenli interneti iptal ettik, ancak buna rağmen bazı yasaklı sitelere erişim sağlayamıyorum. Bunun çözümü nedir acaba?

Arkadaşlar merhaba, daha dün Superonline internet satın aldık ve kurulumu yaptık ve güvenli interneti iptal ettik, ancak buna rağmen bazı yasaklı sitelere erişim sağlayamıyorum. Bunun çözümü nedir acaba?
Bazen farklı tarayıcı ile denemek işe yarayabiliyor isterseniz deneyebilirsiniz onun dışında VPN kullanabilirsiniz.

Bazıları direkt Türkiye de yasaklı hocam o yüzden normal açamazsınız VPN ile deneyebilirsiniz.

Hocam öncesinde TurkNet kullanıyordum ve o sitelere erişimim vardı ancak Superonline'dan sonra o sitelere giremiyorum, DNS değiştirerek giriyordum ancak Superonline'da tamamen erişim gitti, başka bir çözümü var mı bunun?

Güvenli interneti iptal etseniz dahi bazı sitelere erişim yasağı kalkmıyor.VPN ile konum değiştirerek erişim sağlayabilirsiniz.

Hocam öncesinde TurkNet kullanıyordum ve o sitelere erişimim vardı ancak Superonline'dan sonra o sitelere giremiyorum, DNS değiştirerek giriyordum ancak Superonline'da tamamen erişim gitti, başka bir çözümü var mı bunun?
İlgili sitelere erişim yasağı yoksa müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Cloudflare Warp'ı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı