Superonline H3600 modemde bazı sitelere girilmiyor

Erhan587

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba hayırlı akşamlar, 35 megabit internetten 100 megabit internete geçtim, bundan dolayı modem değiştirdiler getirdikleri modem ise ZTE h3600. bilgisayar üzerinden Hepsiburada, Speedtest, Turkcell Superonline internet sitelerine ve Steam Discord gibi uygulamalara girilmiyor. Modeme hard reset attım yine girilmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım "çocuk kilidi açık, kapatıyorum" dedi ve yine çözülmedi. Eski modemi takınca hiçbir sıkıntı kalmıyor. Tek problem şu eski modemi iade etmem lazım yani getirdikleri modemi kullanmak zorundayım başka modemim yok. Modem arayüzünden muhtemelen bir ayar yapılınca çözülecek. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ara yüzden yönetim ve tanı bölümüne gir ve sistem yönetiminden sırayla fabrika ayarlarını sıfırla, yeniden ön yükleme yap.

Öncelikle yazmayı unuttuğum bir konu var "www. msftconnecttest.com/redirect" tarayıcıyı açınca bu linke gidiyor ve bu sayfayada ulaşamıyorum.
Modem arayüzü İngilizce ve Türkçe'ye çeviremedim bir ayar menüsü yok. Dediğiniz gibi " factory reset management" kısmından fabrika ayarlarına çevirdim ve maalesef yine girmiyor.

Gih kapalımı kontrol edin. https://guvenlinet.org.tr/ açılan sitede profil kontrolüne tıklayın.
Steam linkini denedim ve şunu yazdı. "Bu alan adı aile profilinde tercihe göre(OYUN) görüntülenmektedir" ama yinede giremiyorum o internet sitesine. (Bu siteye ulaşılamıyor.) Uygulamada ise "Hata Kodu: -118 Sayfa yüklenemedi (bilinmeyen hata)" hatasını alıyorum

Sonuç: Modem arızalı çıktı, müşteri hizmetleriyle kapışmamdan sonra ekip yönlendirdiler, gelen ekip test yaptı sıkıntı yoktu, benim ısrarım sonucunda modemi araçtan aldı geldi. Yeni modemi taktı ve internet sitelerine sıkıntısız şekilde girdi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı