Superonline hattı kapatıp kendi üzerime yeni müşteri olarak alabilir miyim?

Daha fazla  
Merhaba. Biz aile evinde 6 yıla yakın süredir Superonline fiber internet kullanıyoruz ve bu süre boyunca da modemden ve Wi-Fi bağlantısından çok sıkıntı çektik ki internet de 25Mbps Wi-Fi yüzünden, düşünce de iyice rezil bir hal alıyor. Bu yüzden değiştirmek istiyorduk fakat fiber altyapı sadece Superonline olarak var ve diğerleri de sadece VDSL üzerinden 65Mbps verebiliyor. Biz de madem öyle Superonline'da kalalım dedik ama Temmuz'da taahhüt bitiyor ve eski müşterilere çok daha pahalı fiyatlar veriyorlar. Benim de aklıma acaba internet babamın üstüne bunu kapattırıp ben kendi üzerimden yine aynı daireye yeni müşteri olarak hat almak geldi ama bu yapılabilir mi? Yapmış olan var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni müşterilere verdiği fiyat iyi mi ? Fiyatları acayip uçtu. 11 yıldır kullanıyorum Superonline, ama 100 üstünü desteklemiyor, yıllardır 100 kullanıyorum maalesef. İptal ettirince sen kendi adına aldığında da yüksek fiyatlı tarife alırsın düşünceme göre, ama diyorsan ki yeni müşterilere özel kampanya var ve fiyatı çok ideal tabii ki yapabilirsin bence.

Yeni müşterilere verdiği fiyat iyi mi ? Fiyatları acayip uçtu. 11 yıldır kullanıyorum Superonline, ama 100 üstünü desteklemiyor, yıllardır 100 kullanıyorum maalesef. İptal ettirince sen kendi adına aldığında da yüksek fiyatlı tarife alırsın düşünceme göre, ama diyorsan ki yeni müşterilere özel kampanya var ve fiyatı çok ideal tabii ki yapabilirsin bence.
Ya aslında çok uygun olduğu için değil ama fiber altyapı Superonline ve bu yüzden sadece ona bakabiliyoruz. Pek bir seçeneğimiz yok yani. Yeni müşterilere fena olmayan kampanyalar da var en azından bize önerdiklerinden ucuz. 25Mbps ve TV+ olan tarifeyi 130'dan kullanıyoruz 280 teklif ediyorlar dalga geçer gibi. 20 lira fazlasına 500Mbps hız veriyorlar yeni müşteriye.

Geri
Yukarı