Superonline Her Gün Aynı Saatte Kopma Sorunu

Doğan Aslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Superonline kullanıyorum ve her gün akşam 6'ya kadar internet yok. Tam 6 olunca 2 saatliğine 8'e kadar geliyor ve tam 10'da geri gidiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda biz bir sorun göremiyoruz diyorlar. Arıza kaydı alıp kapatıyorlar telefonu. Sorun nedir? Ya da beni mi yiyorlar? Modem olarak onların verdiğini kullanıyorum. Kabloları da kontrol ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
192.168.1.1 veya 192.168.2.1 adresinden modem arayüzüne ulaşıp ilgili sekmeyi bulun, genellikle girdiğiniz sayfada; hat zayıflaması(line attenuation), SNR margin değerleri bulunur.

Hocam siyasi bir takim olaylardan oturu, olusabilecek provakasyonlari onlemek amaci ile yapilan bir uygulama. Guneydogu Anadolu tamami ve Dogu Anadolu Bolgesi'nin bir kisminda olan bir uygulama.

Yapilan uygulama ile ilgili yorum yapmayacagim yeri burasi degil ama sorun bahsettigim bolgelerde var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı