Superonline ile gelen GAME+ üyeliği nasıl aktifleştirilir?

unlAkın

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Şu kampanyaya geçen günlerde abone oldum. İnternet konusunda bir problem yok fakat GAME+ Premium aboneliği hakkında "aktifleşmiştir" diye bir mesaj geldi sadece. GAME+'a giriyorum aktifleşen bir şey yok. Müşteri hizmetlerinin de pek yardımı dokunmuyor. SSS'lara bakıyorum oralarda da bir şey yazmıyor. Yapmam gereken ekstra bir şey mi var?

Şu kampanyaya geçen günlerde abone oldum. İnternet konusunda bir problem yok fakat GAME+ Premium aboneliği hakkında "aktifleşmiştir" diye bir mesaj geldi sadece. GAME+'a giriyorum aktifleşen bir şey yok. Müşteri hizmetlerinin de pek yardımı dokunmuyor. SSS'lara bakıyorum oralarda da bir şey yazmıyor. Yapmam gereken ekstra bir şey mi var?
Benim bildiğim kod yolluyolar sana. Onu girip aktifliyorsun.

Sen daha çok beklersin. Supercell'in merkezine gidip soruşturdum. Çalışan bedava olan paketi görüp "Aa işte paket aktif ya" dedi. Kendi çalışanlarının daha GAME+ hakkında bilgisi yok.
Supercell?

Sen daha çok beklersin. Supercell'in merkezine gidip soruşturdum. Çalışan bedava olan paketi görüp "Aa işte paket aktif ya" dedi. Kendi çalışanlarının daha GAME+ hakkında bilgisi yok.
Superonline değil miydi o?

Çok takılma ya :D Son günlerde biraz fazla CoC oynayınca aklım oraya gitmiş. Superonline olacak doğrusu.
Ben çözdüm onu.

Önce Superonline'a kayıtlı E-posta ve Gsm numaranı gireceksin. Game+'tan yeni hesap açıcaksın yani kolay çözüm bide destek ekibine E-postanı ve telefon numaranı ver sisteme kaydediyorlar. Ama Superonline'a 2sininde kayıtlı olması şart.

Ya hocam sabahtan beridir uğraşıyorum abone oldum ama başka bir şey yok nedre hani benim premiumum arıyorum müşteri temsilcilerini bir tane kadın bana bir numara verdi burayı arayın dedi bir aradım BİMCELL'in numarası saçma sapan işler ya ben bunu nasıl kullanacağım şimdi anlamadık biri yardım etsin ya.

Probleme herhangi bir çözüm buldunuz mu acaba bende o kampanyadan paket aldım ve yapamadım.
Hocam maalesef bulamadan sonlandırdım üyeliği. GAME+ üyeliği veriyorlar ama hiçbir şekilde müşteri hizmetleri altyapısını kurmamışlar. Çalışanları vs. hiçbirinin konu hakkında bilgisi yok. Tüketici mahkemesine belgelerle beraber şikayet etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı