Superonline indirme hızı düşük

ardacn60

Hectopat
Arkadaşlar hemen konuya gireyim. Ben interneti aldığımdan beri hız testinde sürekli Wi-Fi ile 70-75 arası download, Kablo ile 75-90 arası download alıyorum. Ama bir dosya indirirken asla 4.5Mbps'den yukarı çıktığını sadece bir kez 2-3 ay önce gördüm onun dışında hiç görmedim. Sizce sorun ne olabilir?

Fark etmiyor. Nereden indirirsem indireyim hiç 4.5'ten yukarı çıkmıyor.

4.5 Mbps değil MB/sn mi demek istiyorsunuz acaba? Yine de az 80/8 = 10 MB/sn ile indirmeniz lazım Steam vs. gibi platformlarda. 72/8 = 9 MB/sn ile de Wi-Fi'de iken indirebilmeniz lazım. Müşteri hizmetlerini arayıp bunu söyleyin.
Not: Bir de ek olarak HDD sağlığına bakar mısınız? HDD'ye yazdığı için indirme hızınızı etkiliyor olabilir.

4.5 Mbps değil MB/sn mi demek istiyorsunuz acaba? Yine de az 80/8 = 10 MB/sn ile indirmeniz lazım Steam vs. gibi platformlarda. 72/8 = 9 MB/sn ile de Wi-Fi'de iken indirebilmeniz lazım. Müşteri hizmetlerini arayıp bunu söyleyin.
Not: Bir de ek olarak HDD sağlığına bakar mısınız? HDD'ye yazdığı için indirme hızınızı etkiliyor olabilir.

Hocam eski kasanın HDD sağlığı problemli olsa bile evdeki diğer cihazların özellikle yeni laptopun SSD sağlığı da mı düşük bence pek alakası yok onunla. Arayacağım müşteri hizmetlerini.

Yeni konular

Geri
Yukarı