Superonline internet kesintileri

m3ntalist

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 6 yıldır 7 mgbit ADSL kullanıyordum. 1 hafta önce VDSL geçtim ama 1 gun 50 Megabit kulandim sonra netim kesildi. Geldiğinde 6 Megabit civarında bir hızı vardi. Şimdi 1 gündür gene yok ve Superonline bana binaya kadar bir sorun olmadığını söylüyor. Ben şimdi ne yapmaliyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-09-13-23-25-53-732_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-13-23-25-53-732_com.android.chrome.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar 6 yıldır 7 mgbit ADSL kullanıyordum. 1 hafta önce VDSL geçtim ama 1 gun 50 megabit kulandim sonra netim kesildi. Geldiğinde 6 megabit civarında bir hızı vardi. Şimdi 1 gündür gene yok ve Superonline bana binaya kadar bir sorun olmadığını söylüyor. Ben şimdi ne yapmaliyim?

Aynı sorun bende de vardı bana da aynısı söylendi en son şubeye gidip sert bir dille düzeltilmesini istedik ondan sonra düzeldi güzel dilden anlamıyorlar maalesef umursamıyorlar.

O bahsettiğinizi demedikleri herhangi bir müşteri yok zaten. “Ana kutudan ankastrenize kadar sağlama alındı, oradan dairenize olan kısma biz elleyemiyoruz elektrikçi çağırın”. Fiberle tanışmadan önce binlerce kez duyduğum ve Ankara’daki bütün elektrikçilerle tanışmama sebep olan cümledir. Ulaşabildiğiniz bütün kanallardan şikayetinizi belirtin ( sosyal medya, şikayetvar, telefon, mail, kendi istek/şikayet sistemleri )

Yeni konular

Geri
Yukarı