Turkcell internet kesintileri

BoraksBoraks

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, 4 senelik Türk Telekom 3 aylık Superonline müşterisiyim. Size şunu söyleyebilirim ki Türk Telekom çok daha iyi hizmet veriyor. İnternetim tam 45 saattir kesik. Sadece internet olsa anlayacağım TV+da internetli olduğu için onu da kullanamıyorum. Yani dünyayla bağlantım mobil veri dışında kesildi. Müşteri hizmetlerini 10 kere aradım. "arıza kaydı açtık arıza kaydı açtık" nakaratını kullanıyorlar. en son arıza kaydı numarasını istediğimizde sizce ne oldu? Arıza kaydı bile açılmamış :D komşumda var internet aynı tarifeyi kullanıyoruz kadın bana komşunuzu verin diyor. Yani ne deyim Turkcell pişmanlıktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom bu sorunları çıkarabiliyor. Ama ISS işi şans işi. Gerçekten şans işi. Bazı yerlerde TurkNet bazı yerlerde Türk Telekom daha iyi. Bunu seçemiyoruz maalesef. (şansı seçemiyoruz taşınma haricinde)

Büyük geçmiş olsun. Turkcell telefon internetinde iyi aslında. Keşke TurkNet Millenicom veya Türk Telekom falan baksaydınız. Eğer aile büyükleri seçtiyse yapacak bir şey yok.

Aslında ben TurkNet'i istitordum ama ailem fiziksel bir girişi olmadığından istemedi.
67 saat oldu. Hala ne ekip ne de kablolara bakmaya geldiler.
Aslında ben TurkNet'i istitordum ama ailem fiziksel bir girişi olmadığından istemedi.

Koskoca Turkcell İstanbul'un göbeğine 75 saattir internet vermiyor. Yazık.

Koskoca Turkcell İstanbul'un göbeğine 75 saattir internet vermiyor. Yazık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı