Superonline Kablo internet alınır mı?

JOkmestok

Kilopat
Daha fazla  
Superonline 16 Mbps AKK'siz kablo internet 69 TL olan paketi almayı düşünüyorum. Burada fiber yok. Kablonet'te 25 Mbps akıllı sınırsız var. O da saat 7'de 10 Mbps düşüyor. Superonline Kablo internet alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu paketi öneririm. Daha yüksek hız için 90TL fiyata 100 MBPS akıllı sınırsız olanı da var. Bence arada çok fiyat farkı olmadıkça altyapının sahibi olan servis sağlayıcı kullanılmalı.

Superonline 16 Mbps AKK'siz kablo internet 69 TL olan paketi almayı düşünüyorum. Burada fiber yok. Kablonet'te 25 Mbps akıllı sınırsız var. O da saat 7'de 10 Mbps düşüyor. Superonline Kablo internet alınır mı sizce?
ADSL kullanacaksanız diğer alternatiflere bakmanızı öneriyorum. Fiber harici Superonline'a o kadar para vermeye değmez (ki fiberde de pahalı ama upload sağ olsun). Daha ucuza daha yüksek hız vaatleri var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı