Turkcell Superonline 100 Mbps Platin İnternet Alınır mı?

Merhabalar. Yeni eve taşındım. Evime internet almak istiyorum. Hızlı bir internet istiyorum. Turkcell 100 Mbps Platin internet paketi gördüm. TV+ Aile paketi ile birlikte 209.9 (210) TL tutuyor. Altyapı var mı pek anlamıyorum ama komşular Superonline kullanıyor demekki Superonline altyapısı var. TV paketi olmasını istiyorum. Ev 2+1 tek yaşıyorum ve bilgisayarda yayın açma gibi bir durumum da var. Altyapı sorgulamayı beceremediğim için yapamıyorum. Çünkü her şeyi seçiyorum il, ilçe, mahalle, sokak vs. binayı seçemiyorum bir sürü seçenek var ve anlaşılmıyor hangisi benim sitemdeki benim binam. Kısacası çok karışık olduğu için hangisi benim binam karar veremiyorum orada. Sizce bunu almalı mıyım yoksa daha kaliteli, fiyatı uygun marka öneriniz var mıdır? Siz önerilerinizi belirtirseniz ben arayıp altyapıyı sorgulayabilirim.

20200406_143958.jpg

Superonline'ı arayıp direkt sorgulayabilirsin. Adres bilgilerini söylediğinde sana en yüksek hız değerini söylüyolar ve en azından daha net bir bilgi alıyorsun. Eğer altyapın uygun ise Superonline'ı öneririm, gerek müşteri hizmetleri olsun gerek ping/download olsun gayet memnun kalmıştım kullandığım zaman.

Ben de almayı düşünüyordum, 150TL'ye fakat Türknet'e bir şans vermek istedim, belgelerimi yolladım, kurulum yapmalarını bekliyorum, altyapınız uygunsa Türknet, Millenicom, Netspeed gibi firmalara da bakabilirsiniz. Fakat Kablonet varsa başka firmaya bakmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Merhabalar. Yeni eve taşındım. Evime internet almak istiyorum. Hızlı bir internet istiyorum. Turkcell 100 Mbps Platin internet paketi gördüm. TV+ Aile paketi ile birlikte 209.9 (210) TL tutuyor. Altyapı var mı pek anlamıyorum ama komşular Superonline kullanıyor demek ki Superonline altyapısı var. TV paketi olmasını istiyorum. Ev 2+1 tek yaşıyorum ve bilgisayarda yayın açma gibi bir durumum da var. Altyapı sorgulamayı beceremediğim için yapamıyorum. Çünkü her şeyi seçiyorum il, ilçe, mahalle, sokak vs. binayı seçemiyorum bir sürü seçenek var ve anlaşılmıyor hangisi benim sitemdeki benim binam. Kısacası çok karışık olduğu için hangisi benim binam karar veremiyorum orada. Sizce bunu alınır mı yoksa daha kaliteli, fiyatı uygun marka öneriniz var mıdır? Siz önerilerinizi belirtirseniz ben arayıp altyapıyı sorgulayabilirim.

Eki Görüntüle 529200

Hocam çok iyi fırsat bence. Superonline kullanıyorum. Aynı paket değil ama olsun. Alınabilir. Müşteri hizmetlerini arayın hocam daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Ben de almayı düşünüyordum, 150TL'ye fakat TürkNet'e bir şans vermek istedim, belgelerimi yolladım, kurulum yapmalarını bekliyorum, altyapınız uygunsa TürkNet, Millenicom, NetSpeed gibi firmalara da bakabilirsiniz. Fakat Kablonet varsa başka firmaya bakmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Keşke hemen alma saydınız. Kullananlar ilk 3 4 ay memnun olduklarını söylüyorlar ve sonra ani internet kesilmeleri müşteri ile ilgisizlik falan başlıyor oyalama yani detaylı araştırırsan bir sürü konu ve şikayetçi insan var.

Merhabalar. Yeni eve taşındım. Evime internet almak istiyorum. Hızlı bir internet istiyorum. Turkcell 100 Mbps platin internet paketi gördüm. TV+ aile paketi ile birlikte 209.9 (210) TL tutuyor. Altyapı var mı pek anlamıyorum ama komşular Superonline kullanıyor demek ki Superonline altyapısı var. TV paketi olmasını istiyorum. Ev 2+1 tek yaşıyorum ve bilgisayarda yayın açma gibi bir durumum da var. Altyapı sorgulamayı beceremediğim için yapamıyorum. Çünkü her şeyi seçiyorum il, ilçe, mahalle, sokak vs. binayı seçemiyorum bir sürü seçenek var ve anlaşılmıyor hangisi benim sitemdeki benim binam. Kısacası çok karışık olduğu için hangisi benim binam karar veremiyorum orada. Sizce bunu alınır mı yoksa daha kaliteli, fiyatı uygun marka öneriniz var mıdır? Siz önerilerinizi belirtirseniz ben arayıp altyapıyı sorgulayabilirim.

Eki Görüntüle 529200

Bu paket güzele benziyor hem Turkcell'de ani kesintiler olacağını sanmıyorum.
Bu paketin 50 Mbps olanıda var yayın için yeterlidir diye düşünüyorum. Ama ben 4K film izleyip aynı anda yayın yapacağım derseniz karar sizin.
İnternet sitesinde altyapı sorgulamaya çalıştığımda sokağım gözükmüyor belli ki altyapı yok.

.
Bu siteden turkceli seçip sorgulayabilirsiniz.
İnternet sitesinde altyapı sorgulamaya çalıştığımda sokağım gözükmüyor belli ki altyapı yok.

Buradan da sorgulayabilirsiniz türkcele yakın değerler çıkacaktır.

@Furkan Çöpoğlu Sanırım altyapı yok.

20200406_153628.jpg

Buradan da sorgulayabilirsiniz türkcele yakın değerler çıkacaktır.
Santralde çalışma var diyor maalesef.
Başka hangi firmalara bakabilirim?
Millenicom'un Türk Telekom altyapısını sorguladığımda alttakı değerleri verdi. Ve değerlere uygun paket ektedir sizce almalımıyım? Pişman kalır mıyım?

20200406_160721.jpg
20200406_160355.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Furkan Çöpoğlu sanırım altyapı yok.

Eki Görüntüle 529246

Santralde çalışma var diyor maalesef.
Başka hangi firmalara bakabilirim?
Millenicom'un Türk Telekom altyapısını sorguladığımda alttakı değerleri verdi. Ve değerlere uygun paket ektedir sizce alınır mı? Pişman kalır mıyım?

Eki Görüntüle 529270Eki Görüntüle 529269

Forumda bununla ilgili bir sürü konu var bakabilirsiniz.
Bir de firmaları bilgi için arayıp sorabilirsiniz.
Biraz araştırdım süper Online en mantıklısı gözüküyor. Çoğu kişi memnun altyapı durumunu sormak için bir arayın derim.

Bireysel Müşteri Hizmetleri
0532 532 00 00
Kurumsal Müşteri Hizmetleri
0850 222 1 222

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı