Superonline kullananlara müjde

Evet arkadaşlar akk geçmesine rağmen aynı hızda indiriyor. Bu hata (bug) çoğu kişide var. AKK geçmenize rağmen aynı hızda indirme.
Internet tarifem: 16mbps 75GB AKK.
NOT: Sadece superonline kullananlarda oluyor.

2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar evet, bende de oluyor, hatta 50 Mbps tarife kullanırken 100 Mbps'ye çıktı 3- 4 hafta kadar.

Meastro ttnet sanırsam mesela benim 35 akk var onu geçmessem bir ayda öyle bir şeyler yapıyorlarmış
senin kide kotayı doldurmadıysan 100 mbps olmuştur .
yok hayır, ttnet değil, süperonline.

O Superonline'ın x2 kat daha hızlı hediyesi. ilk 6 ay böyle oluyor sonra tekrar 50 Mbps hıza geçiyor.
Hayır, öyle değil, ben direk 50 mbsp aldım 6 ay 100 mbps diye bir şey yok, ekstra bir şey de almadım sadece 2-3 hafta 100 mbps oldu bu da bir bug, hediye falan değil.

yok hayır, ttnet değil, süperonline.

Hayır, öyle değil, ben direk 50 mbsp aldım 6 ay 100 mbps diye bir şey yok, ekstra bir şey de almadım sadece 2-3 hafta 100 mbps oldu bu da bir bug, hediye falan değil.
Kampanya başlayalı 1 ay falan oldu. Bir araştırınız isterseniz. Ben 25 almıştım şimdi 50. Ama galiba 50 Mbps'ye Asus tablet hediyesi var. Siz bundan yararlandınız mı? Eğer yararlandıysanız hediyeniz 2x kat hız değil ASUS tablet olabilir. Pek fazla aydınlatılamıyoruz bu konuda. Fiberi getiren adamlar sadece kurulumu yapıyor. Bir şey sorsak da "Biz bilmiyoruz. Bayi ile görüşün." diyorlar.

Ekstra bir artış kampanyası almış olsam - ki asla almadım ben böyle şeyi alsam bilirdim - hep 100 mbps olurdu. Sadece şansıma konuyu açan arkadaş gibi AKK dolmasına rağmen gene aynı hız kaldı, sonra bir baktım 100 mbps oldu, 4-5-6 gün falan sürdü sonra 50'ye düştü. Muhtemelen yanlışlıkla olan bir şey. Bakalım bu sefer AKK'yi geçtiğimde aynısı olacak mı.

16Mbit bağlantı sözleşmesi imzaladık ama 3Mbit hızdan fazla alamıyoruz, çünkü yükselttikleri zaman bağlantı kopuyor. TTNET pişmanlıktır.
O hızı alamayan da var sonuçta bir miktar internete girebiliyorsun öyle değil mi? :) Olumlu olarak düşün.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı