SuperOnline mı, Türk Telekom mu?

DemirOzan

Hectopat
Daha fazla  
Şu an SüperOnline kullanıyorum, maksimum 3-4 Mbps aliyorum. Daha yüksek alinca sürekli kopmalar oluyor. Altyapıdan deniliyor fakat gelip baktıklarında sorun yok, sorun bina içi kablolarda diyorlar. 2 yıldır SüperOnline kullanıyorum. Kesilme falan fazla olmadi. Benim için en önemlisi bu ama hiz hep düşüktü. Türk Telekom aradı onlar %10'luk dilimden veriyorlar size %90'lık dilimden vereceğiz hizmeti ve kesinti olmayacak, hiziniz da 8 Mbps olacak dendi. Şimdi TT için düşüncem olumsuz çunku geçmişte kullandım ama aynı alt yapıyı kullaıyorlar diye biliyorum. Geçersem TT'ye bir sıkıntı yaşar mıyım? Ya da SüperOnline'da kalmali miyim? TT'ye geçsem sonradan iptal edebilir miyim ücret ödemeden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk telekomdayım. Alt yapımın 16mbps desteklediğini söylediler. Şu anda hızım 3mbps sabit çünkü daha fazlasını altyapım desteklemiyor. Bence böyle kötü bir firmadansa Süperonline her türlü daha iyi.

Aynı sorun bende de var. Akşamları 35 mbps lik internetim 2 mbps lere kadar düşüyor, upload 3 mbps sabit. Gündüz 30 mbps net oluyor. TTnet ekipleri sürekli gelip hat değerleri normal diyor, superonline da bunu destekliyor. Bana göre TTnet'in altyapısı kullanıldığı için bilerek yaptığı birşey bu. 6 aydır sorun olmayan internette son 15 gündür problem eksik olmuyor. modemi ankastreye direkt bağlayıp hız testi yaptım sonuç yine 3mbps. TT ye göre suç sürekli bina içi kablolama, nedense..

Aynı sorun bende de var. Akşamları 35 mbps lik internetim 2 mbps lere kadar düşüyor, upload 3 mbps sabit. Gündüz 30 mbps net oluyor. TTnet ekipleri sürekli gelip hat değerleri normal diyor, superonline da bunu destekliyor. Bana göre TTnet'in altyapısı kullanıldığı için bilerek yaptığı birşey bu. 6 aydır sorun olmayan internette son 15 gündür problem eksik olmuyor. modemi ankastreye direkt bağlayıp hız testi yaptım sonuç yine 3mbps. TT ye göre suç sürekli bina içi kablolama, nedense..
Evet mevzu bu zaten kendileri her şeyi süper yapıyor hiç bir eksikleri yok bizde sorun var.Bizim ülkede normal ama bunlar çoğu insan para peşinde kimse aldığım paranın hakkını veriyim helal yiyim derdin de değil

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı