Superonline modem kurulumu yapmıyor

Yusuf Emirrr

Hectopat
Yeni taşındığım eve Superonline başvurusu yaptım Türk Telekom hattı çekti fakat 2 haftadır modem kurulumu yapmıyor. Arıyorum, hızlandırıyoruz diyorlar ama yalan dolan. Ne yapabilirim? Farklı bir firmaya geçmeli miyim? Daha hizmetin başında böyleyse ileride teknik sorun olsa daha beter sürünceğim demek ki.

2 haftadır kullanamadığınız internetin parasını alıyorlar ama gelip kurulum yapmıyorlarsa değiştirin bence.

Şikayet var a şikayet edin mutlaka dönerler.

Hayır daha kurulum yapılmadı fatura işlenmiyor şu an.

Yaptım sadece hızlandırıyoruz randevuyu öne alıyoruz falan diyorlar gün veren yok.
Anladım. Yine de ben olsam iptal ederim hocam. Dediğiniz gibi herhangi bi arıza durumunda daha da mağdur edebilirler.

Anladım. Yine de ben olsam iptal ederim hocam. Dediğiniz gibi herhangi bir arıza durumunda daha da mağdur edebilirler.

Büyük ihtimalle arkadaşa taahhüt imzalattırmışlardır.

İnternet kullanmak istiyorsanız modem arayüzünden size tanımlanan kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Eve kuruluma gelecek elemanların yapacağı iş de kablo çekmek haricinde bu kısa işlem olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…