SuperOnline nasıl?

Merhaba, TT'den bıktım artık. SuperOnline'a geçeceğim. Nasıldır? TT gibi hız düşmesi falan var mı?
Hız düşmesi konumuzdan dolayı olabilir. Eğer fiber kullanıcısı iseniz çok farkları yok . Fiyat konusunu siz bizzat öğrenip karar verebilirsiniz. Ama benim önerim de SuperOnline'dir. Aynı sorunları yaşamanız halinde yapacak bir şey yok , belirttiğim gibi TT'den dolayı olmayabilir.

Merhaba, TT'den bıktım artık. Superonline'a geçeceğim. Nasıldır? TT gibi hız düşmesi falan var mı?

6 aydır (belki daha çok) kendilerine sövüyorum. Müşteri hizmetlerini arayınca dalga geçiyorlar bizimle babamın da bir inadı var değiştirmiyor interneti. Sizin oradaki müşteri temsilcisini bilemem. Çevrenizde kullanan varsa onlara sorabilirsiniz. 3 tane modem aldık altyapıyı kontrol ettiler hiçbir sorun yok ama ben evde tek kişi 480p video izleyemiyorum herhangi bir cihazdan. Ben önermiyorum. NetSpeed'e bakabilirsiniz veya TurkNet ama son zamanlarda bozuyor gibi. Tarife 12Mbps ve eve 10 geliyor buna rağmen ne video izleniyor ne de oyun oynanıyor. Ping 400-500'den inmiyor. Derse zor giriyorum.

Sonuç olarak en iyi yöntem çevrenizdekilere sormak.

Yeni konular

Geri
Yukarı