Superonline nasıldır?

Normal bir kullanıcıysan hiç bir taahhütlü firmaya geçme taahhüt olmaması her zaman daha iyidir.Ayrıca türknet iyi firma.

Ben 75 Mbps TurkNet'ten geçtim şu an kullanıyorum ve memnunum. Speedtest yapınca hızlar bu şekilde çıkıyor.
445110622.png

Binanda fiber kullanan başka biri varsa ona sor. Hız alma konusunda firmanın çok farkedeceğini düşünmüyorum ben. Altyapın((Santralden binaya+Binadan telefon prizine+Telefon prizinden modeme)veya(fiber kullanacak isen fiber altyapın)) sağlamsa hangi firmada istiyorsan o firmada stabil internet kullanırsın. Arkadaşların dediği gibi turknet taahhütsüz hizmet sağlıyor, buda istediğin an firmadan ayrılabilmeni kolaylaştırır. O yüzden türknet en mantıklı ISS bence senin için @Crist Ronaldo Süi

Superonline fiber kullanıcısıyım, hiç arıza kopma vs. bir sorun yaşamadım 4 yıldan fazla süredir ama fiyatlarını gereksiz yüksek buluyorum. Superonline fiber altyapın varsa fiyatı da dert etmiyorsan 1000 Mbps için geçmek istiyorum diyorsan geçilebilir. 1000 Mbps verdiklerinden emin olun ama, her altyapı olan yere vermiyorlar.

Hocam binaya kadar getirmisler hatta panoya asmışlar panoda 1000MBIT veriyoruz diyorlardi Max.

Hocam TurkNet'ten memnun musunuz normalde? Kablonet'ten geçmeyi düşünüyorum ben de.
Memnunun hocam

Binanda fiber kullanan başka biri varsa ona sor. Hız alma konusunda firmanın çok farkedeceğini düşünmüyorum ben. Altyapın((santralden binaya+binadan telefon prizine+telefon prizinden modeme)veya(fiber kullanacak isen fiber altyapın)) sağlamsa hangi firmada istiyorsan o firmada stabil internet kullanırsın. Arkadaşların dediği gibi TurkNet taahhütsüz hizmet sağlıyor, bu da istediğin an firmadan ayrılabilmeni kolaylaştırır. O yüzden TurkNet en mantıklı ISS bence senin için @Crist Ronaldo Süi

Hocam binada tek oyun oynayan benim maalesef baska Superonline kullanan yok var ise de 1000MBIT almak isteyen yok bir de eve kadar fiber kabloe cekiyorlar mı?

Oyun oynuyorsanız üzer hocam. TurkNet'te rahatsanız bence hiç rahatınızı bozmaya gerek yok.

Hocam 75'e 8 var ki 75 tam gelmiyor 50 geliyor uploadda 7.50 falan bir de 1000e 20 var.

Hocam TurkNet'ten memnun musunuz normalde? Kablonet'ten geçmeyi düşünüyorum ben de.

Hocam Kablonet'te 4 yıl kullandim 2022 de bile kota var eğer kota olmasin diyorsaniz aksam interneh hiziniz düşüyor ve taahhüt yenilemek istemedik TurkNet'e gecmek icin o son 1 ay da ayıp olmazsa icimizden geçtiler ondan dolayo hiç sevmem son yaptıkları olmasa gayet memnundum.

Merhaba. TurkNet'ten Superonline'a gecmeyi düşünüyorum. TurkNet'te 72ye 8 alırken altyapım Superonline da 1000e 20 zaten taahhüt 1 yıllık Superonline da sene 1 sene sonra büyük ihtimal TurkNet'te 1000'lik destek sağlar geri dönerim. Superonline bana bu konu da sorun cikarir mi bilmiyorum. Kablonet'i sorunsuz, TurkNet'i sorunsuz kullandim oturdugum yer altyapi olarak zengin diyebilirim. Superonline altyapisi da iyi diyebilirim fakat tecrubem yok ondan biraz da korkuyorum. 1000MBPS zaten tam 1000 veremezler tahminim 900 kusurlerde olur upload da 15-18 ya da eve kadar fiber gelirse tam rakamlari verebilirler bilmiyorum. Simdi 1000MBPS'ye 20 upload biraz siritiyor fakat yeter diye düşünüyorum bir şirket isletmiyorum sonucta Max yaptığım Discord'da yayin açmak. Superonline beni üzer mi? Onu merak ediyorum vadettikleri degerleri verirler mi? Kopma olur mu? Müşteri hizmetleri nasıldır? Tecrubesi olan yazabilirse sevinirim.
Ben uzun süredir kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım.

Superonline 35 megabit fiber kullanıcısıyım. Şunu söylemeliyim ki kablolu hiç bir sorun yaşamıyor olmama rağmen kablosuz bağlantısı gerçekten rezalet. Verdikleri modemi defalarca değiştirmelerini istememe rağmen her hangi bir girişimde bulunmadılar. Aileden diğer kişilerin cihazları bağlıyken oyunlarda ping ya da filmlerde donma gibi bir şeyle rastlamadım hiç. Fakat diğer cihazlardan birisi interneti tamamen kullanarak dosya indiriyor ya da yüklüyorsa paket kaybı ve ping değerlerinde dalgalanmalar kaçınılmaz oluyor.

Superonline 35 megabit fiber kullanıcısıyım. Şunu söylemeliyim ki kablolu hiçbir sorun yaşamıyor olmama rağmen kablosuz bağlantısı gerçekten rezalet. Verdikleri modemi defalarca değiştirmelerini istememe rağmen herhangi bir girişimde bulunmadılar. Aileden diğer kişilerin cihazları bağlıyken oyunlarda ping ya da filmlerde donma gibi bir şeyle rastlamadım hiç. Fakat diğer cihazlardan birisi interneti tamamen kullanarak dosya indiriyor ya da yüklüyorsa paket kaybı ve ping değerlerinde dalgalanmalar kaçınılmaz oluyor.

Hocam evde ekstra roueter var zaten bir de eski TurkNet'te kalan modemide router olarak kullanabilirim o sorun olmaz sanırsam bir de fiberi odama cektiririm direkt Ethernet'le bağlanırim sanirsam daireye kadar fiber geliyor değil mi hocam?

Hocam evde ekstra roueter var zaten bir de eski TurkNet'te kalan modemide router olarak kullanabilirim o sorun olmaz sanırsam bir de fiberi odama cektiririm direkt Ethernet'le bağlanırim sanirsam daireye kadar fiber geliyor değil mi hocam?
Superonline kendi modemi dışında modem kullanımına izin vermiyor maalesef. Ama farklı bir modemi köprü olarak kullanabilirsiniz. Benim işim aslında biraz şans oldu kötü bir modem denk geldi bana belki size denk gelmeyebilir.

Superonline kendi modemi dışında modem kullanımına izin vermiyor maalesef. Ama farklı bir modemi köprü olarak kullanabilirsiniz. Benim işim aslında biraz şans oldu kötü bir modem denk geldi bana belki size denk gelmeyebilir.

Hocam köprü olarak kullanicamda GPON sistemi vardi Superonline da onu merak ediyorum.

Geri
Yukarı