Superonline neden düşük hız verir?

goodplayer3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Superonline kullanmaktayım. Uploadım bazen 6Mbps'ye kadar çıkıyor bir oyun indirirken bazen de 1.5-3 arası indiriyor. CS:GO ve GTA Online oynarken aşırı sinir bozucu oluyor internet hız sorunu. Sadece uploadta değil sorun direk genelinde sorun var. Altyapımız yok diye mi acaba? Bir bilgi verirsiniz sevinirim. 2 bin lira verdiğim klavye mi sinirden parçaladıydım. 50Mbps download - 10Mbps upload var. Speedtest yapınca 40-45 Mbps gözüküyor ama bazen de dediğim gibi 10-20Mbps'ye kadar düşüyor. O kadar çok müşteri hizmetlerini aradık ki artık üşeniyorum.

Bölgenizdeki yükü karşılayamıyor olabilir istasyonun kapasitesi veya altyapınızda da problem olabilir. Bir sürü durumdan kaynaklı olabilir ama aklıma bunlar geliyor hocam.

Bölgenizdeki yükü karşılayamıyor olabilir istasyonun kapasitesi veya altyapınızda da problem olabilir. Bir sürü durumdan kaynaklı olabilir ama aklıma bunlar geliyor hocam.

Hocam olabilir ama niye müşteri hizmetleri bunu söylemek yerine modemimi kapa aç yapıp düzeltildi diyor? Bu beni sinir ediyor işte. Sanki ben kapa aç yapmayı bilmiyormuşum gibi reset atıyorlar.

Yaklaşık 5-6 senedir Superonline kullanıyorum başından beri hep sorunlu ve müşteri hizmetleri robot gibi her seferinde aynı şey "Ücretli teknik destek çağıralım." ama maalesef ailem Superonline kullanmaya inat ediyor kendileri de şikayet etmesine rağmen. Bilerek düşük hız verdiklerini düşünüyorum.

Superonline nın kendisi pişmanlık. Ben fiber kullanıyorum ever kadar 100/20 testlerde uçuyor kaçıyor ama iş icraata gelince fos. Özellikle yurtdışı bağlantıları leş yurtiçi kısmen iyi kötünün iyisi. :) Superonline nı ben Düşmanıma bile önermiyorum. Bu yıl sonu kurtulacağım inş. Vdsl ile memnundum 35/5.

Superonline'nın kendisi pişmanlık. Ben fiber kullanıyorum ever kadar 100/20 testlerde uçuyor kaçıyor ama iş icraata gelince fos. Özellikle yurt dışı bağlantıları leş yurt içi kısmen iyi kötünün iyisi. :) Superonline nı ben düşmanıma bile önermiyorum. Bu yıl sonu kurtulacağım inşallah. VDSL ile memnundum 35/5.

Sanırım sosyal de Superonline ile sıkıntı çekmemiş tek kişiyim. Şu ana kadar bir problemle karşılaşmadım.

@goodplayer3 altyapınız yok mu hocam?

Geri
Yukarı