Superonline Taahhütsüz Paketi Taahhütlü Yaptı

TeknoAdam

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Herkese merhaba. Superonline ile babamın yaşadığı sorunu kısaca özetleyip fikir almak istedim.

Öncelikle üyelik benim değil, babamın adına kayıtlı. Ben burada değilken Superonline'dan taahhütlü internet almış. Taahhüt bittikten sonra da 8 Mbps'e kadar 6 GB kotalı yalın ve taahhütsüz aboneliğe geçmiş. Bu geçişin sebebi fatura. 35 liraya anlaşmış sanırım. Her neyse ben geldiğimde baktım her ay (doğal olarak) kota aşılıyor ve 100 lirayı aşan faturalar geliyor. Ben de Turknet'e başvurup başka bir internet aboneliği başlattım. Superonline müşteri hizmetlerini aradık ve iptal için ne yapmamız gerektiğini sorduk. Bize sms atacaklarını orada yazanları yapıp kağıdın fotoğrafını mail atmamız ya da fax çekmemiz istendi. Mail attık birkaç hafta sonra fatura geldi aradık sorduk meğer biz mail falan atmamışız (!). Her neyse fax gönderdik 2 kez ve 2. seferde ellerine ulaşmış (!). Bizden modemi istediler. Modem olayına girmek bile istemiyorum Ordu şubesi teslim alamayız dedi vs. Kargo ile yolladık.

Tüm bu olayların sonunda elimizde kalan ekteki fatura oldu. Taahhütsüz paket taahhütlü olarak gözüküyor resmen. BTK'ya mı başvurmalıyım? Konu hakkında ne yapabilirim her ay fatura geliyor hiç kullanmadan.

2017-05-19_19.04.08.jpg

20170519_130249.jpg

Faturayı konuya eklemek istediğimde "need valid id' gibi bir hata verdi. Ekler konuya dahil edilirse güzel olur. Teşekkürler.

Superonline müşteri hizmetlerini ara. Modem'in taahütü olabilir. BTK'ya başvur. Kurulum ücreti de olabilir. Superonline bir kuruluma 100 TL alıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı