Çözüldü Superonline Üzerinden Warzone 2'ye girerken "Hueneme Concord" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GodTierTufi

Hectopat
RAM
16gb corsair vengance ddr4 2400 mhz
Ekran kartı
galax rtx 3060 12 gb
Anakart
b460m-a pro
Super Online kullanıyorum aynı şekilde arkadaşım da Superonline kullanıyor mobil verilerle girebiliyoruz oyuna ama ev internetiyle giremiyoruz aldıgımız hata Hueneme Concord birçok yere baktım Steam'de girmeyi denedim battle.net de denedim ama maalesef başaramadık. Oyuna girmeyi. Hotspotla mobil internetimizi bilgisayara bağladığımızda girebiliyoruz. Aynı evde değiliz kendisi İzmir'de yaşıyor ben aydın'da yaşıyorum. Super Online kullanıp aynı hatayı alanlar var mı? Oyuna girelim dedik giremedik bir türlü ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende aynı sorunu yaşıyordum Rockstar Games sunucuları ve Uplay'den oyun indiremiyorudum, güvenli internetten kaynaklı bir sorun olduğu bilmeme rağmen bu hizmeti kapatmadım, sorunu proton VPN kurarak çözdüm ping sorunu veya indirme hızında kısıtlama ile karşı karşıya kalmadım aksine 22.5'i geçmeyen internet hızım 24 oldu(normal paketimin hızı) upload hızı maalesef düşüyor ancak çok fazla sorun yaratmadı oyunlara vs girerken açıp kapatıyorum ücretsiz sürüm olması fazla etkilemiyor.

Masaüstünden bağlanıyorum Ethernet ile. Aynı şekilde Wi-Fi'den de denedim lakin bir sonuca ulaşamadım. Pazartesi Türk Telekom'a geçiş yapıyorum zaten taahhüt de bitmişti yeni ISS arıyorduk bakalım bir de Türk Telekom ile deneyelim düzelirse yazacağım.

Altyapınızı kontrol etmeden Türk Telekom geçmeyin, eğer altyapınız VDSL veya fiber değilse asla(ADSL kullanan arkadaşlarım çok sorun çekiyorlar)

Masaüstünden bağlanıyorum Ethernet ile. Aynı şekilde Wi-Fi'den de denedim lakin bir sonuca ulaşamadım. Pazartesi Türk Telekom'a geçiş yapıyorum zaten taahhüt de bitmişti yeni ISS arıyorduk bakalım bir de Türk Telekom ile deneyelim düzelirse yazacağım.

Ayrıca Türk Telekom da aynı sorunu yaşayabilirsiniz tek çözümü güvenli internet servisini kapatmak veya VPN kullanmak.

Super Online mı kullanıyorsunuz?

Çözümü bulabilirsen bana da yazar mısın ya denemediğim şey kalmadı benim de.

Maalesef yine hüsran.

Windows ayarlarından DNS değiştirin sonra VPN açın (proton VPN deneyebilirsiniz ücretsiz sürümü mevcut)
Ben de Superonline kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım VPN kullanmadan giremiyorum oyuna. Güvenli internet kapalı olmasına rağmen hiçbir şekilde giremedim.

Müşteri hizmetlerini ara bazı yurt dışı kaynakli sitelerde sıkıntı çıkıyor arayında düzeltiyorlardı gecen sene Türk Telekom'da aynısını yapiyordu.

Ben de bu yöntem çalıştı. Modemi kapattıktan sonra tekrar çalıştırmak için 5 dakika beklemiştim.

1-İlk olarak interneti sistemden çekin.
2-Modemi prizinden çekerek kapatın.
3-Steam üzerinden sol üst bölümden çıkış yapın.
3-Sistemi yeniden başlatın.
4-Modemi tekrar çalıştırın ve interneti sisteme bağlayın.
5-Steam’e giriş yapın.

Son düzenleme:
Ben de bu yöntem çalıştı. Modemi kapattıktan sonra tekrar çalıştırmak için 5 dakika beklemiştim.

Super Online mı kullanıyorsunuz?

Ben de Superonline kullanıyorum ama ne yaparsam yapayım VPN kullanmadan giremiyorum oyuna. Güvenli internet kapalı olmasına rağmen hiçbir şekilde giremedim.

Çözümü bulabilirsen bana da yazar mısın ya denemediğim şey kalmadı benim de.

Güvenli internet diye bir şey başlatmış süper onlayn ondan girilmiyor arayıp söyleyince düzelttiler.

Maalesef yine hüsran.

UPnP'yi kapatınız sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayınız. UPnP'yi modem arayüzünden kapatacaksınız. Sorununuz çözülecektir.

İşe yaramadı.

IP'de problem vardır büyük ihtimal. Superonline ile iletişime geç. @eyre senin içinde geçerli.

Tam olarak ne diyeceğim? Yabancı kaynaklı oyuna girmeye çalışırken hata alıyorum falan mı? Çoğu Superonline yetkilisi bu tarz sorunlardan habersiz çünkü.

Bu da işe yaramadı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı