Superonline ve Netspeed arasındaki ping farkı ne kadar olur?

verse1230

Kilopat
Daha fazla  
Superonline Fiberden, Netspeed VDSL'e geçmeyi düşünüyorum. Ne kadarlık bir ping farkı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber alt yapın var ise VDSL'e geçmeni önermem. Ben mecbur kalıp yapmıştım, zor bir dönemdi :/ sabit hız verilemiyor, kullanı yoğunluğuna göre hızın düşüşler yaşabiliyor.
Örneğin; 50Mbit'e kadar bağlantı veriyoruz diyor fakat hiç bir zaman 50'yi göremezsin (belki sabaha karşı görebilirsin) 40 civarında seyreder.

FPS tarzı oyun oynuyor isen ping kaybın baya olur, çatışırken sinir olrsun :)

Fiber alt yapın var ise VDSL'e geçmeni önermem. Ben mecbur kalıp yapmıştım, zor bir dönemdi :/ sabit hız verilemiyor, kullanı yoğunluğuna göre hızın düşüşler yaşabiliyor.
Örneğin; 50Mbit'e kadar bağlantı veriyoruz diyor fakat hiç bir zaman 50'yi göremezsin (belki sabaha karşı görebilirsin) 40 civarında seyreder.

FPS tarzı oyun oynuyor isen ping kaybın baya olur, çatışırken sinir olrsun :)
Superonline düşük hıza yüksek fiyat veriyor. Diğer firmalarda Fiber altyapı olmadığı için hızdan değil de pingden dolayı şüpheli yaklaşıyorum.

Ben Netspeed kullanıyorum ve Wi-Fi ile ölçtüğümde 12 ping alıyorum. Kablolu bağlantıyla ölçtüğüm zaman da 8 civarı bir şey almıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı