Superonline vs Kablonet

Berkay356228

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni taşındım ve internetim konusunda biraz kararsızım. Amacım bilgisayardan oyun oynamak ve ayrıca evde 4 kişi yasamaktayiz televizyon vs.de kullanılıyor yani. Sizce hangisini tercih etmeliyim Superonline mi Kablonet mi?(fiber olarak) şimdiden teşekkürler.

Not: Ücretleri önemli degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline, hem desteği daha etkili hem saha ekibi. Ayrıca hiç kopma, ping sorunları yaşamıyorum.

Merhaba. Ben yeni taşındım ve internetim konusunda biraz kararsızım. Amacım bilgisayardan oyun oynamak ve ayrıca evde 4 kişi yasamaktayiz televizyon vs.de kullanılıyor yani. Sizce hangisini tercih etmeliyim Superonline mi Kablonet mi?(fiber olarak) şimdiden teşekkürler.

Hem TV hem internet için Kablonet'i tercih ettim 1. yılımı doldurdum + 2 yıl daha yeniden uzatmaya karar verdim. Bulunduğum bölge altyapısı itibarıyla en iyi altyapıyı ve ücreti de uygun sunan bir hizmeti olduğu için şahsen memnunum. Tavsiye ederim Kablonet'i. Bu zamana kadar hiç kopma vs gibi sorunları da yaşamadım. Müşteri hizmetlerine de her daim ulaşabilirsiniz. TV için de tüm kanallar yeterli bence. +paketlerle birlikte.

Ben 2 sindende sorun yaşadım. Ama siz ne yaşarsınız bilmem.

TT altyapısı yok mu?

Superonline'de sansür ve hız kısıtlaması olduğu gibi aşırı ping yükselmeside olmaktadır.
superonlineseabone-ayaginda-2700ms-ustu-ping.jpg

Geri
Yukarı