Superonline vs Kablonet

bossercan

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Mak-Mühendisliği Öğrencisi
23 Temmuz 2023 tarihinde Kablonet ile olan taahhüdüm bitecek tekrar taahhüdü yenilemek istediğimde ilk yıl 199₺ ikinci yıl 249₺ fiyat istiyorlar(100Mbps download 5Mbps upload sınırsız). Superonline tarifelerine baktığımda ise aynı tarife fiyatı 250₺ civarı sizce hangisini tercih etmeliyim.

Yıllardır superonline kullanıyorum, tek bir problem yaşamadım fakat bu durum bulunduğunuz bölgeye göre değişir. Ayrıca şu an kullandığız ISS de bir problem yaşamıyorsanız ve fiyat farkı az bir miktarda ise risk alıp değiştirmeye gerek yok.

23 Temmuz 2023 tarihinde Kablonet ile olan taahhüdüm bitecek tekrar taahhüdü yenilemek istediğimde ilk yıl 199₺ ikinci yıl 249₺ fiyat istiyorlar(100Mbps download 5Mbps upload sınırsız). Superonline tarifelerine baktığımda ise aynı tarife fiyatı 250₺ civarı sizce hangisini tercih etmeliyim.
Superonline fiber Sivas'ta yeni altyapı bu sene geldi , LoL de 19 ms, world of tanks blitzde tr sunucusu olmadığı için 60 diye hatırlıyorum, Battlefield 1 de yine 50-60 arasında diye hatırlıyorum uzun zamandır oynamadım. Aldığımızdan beri tek sıkıntısı oldu o da kablo kırılmış bizle alakalı yani baktı halletti seriden gittiler.

Geri
Yukarı