Superonline Wi-Fi 6 modem kullanılır mı?

Aw Jeez Rick

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, evimde mevcutta VDSL mevcut ve stok modemin Wi-Fi'ını devre dışı bırakarak Xiaomi AX1800 Router'ına Ethernet ile bağlayarak kablosuzu Xiaomi üzerinden kullanıyorum ve Router'dan çok memnunum.

Binamıza Superonline'ın fiber altyapısı gelmiş, 500 Mbit hız bağlatacağım ve başvuru yaparken şubeye sorduğumda Huawei, ZTE ve ZyXEL Wi-Fi 6 modemlerin olduğunu belirttiler. Ben yine gelecek olan modemin Wi-Fi'ını devre dışı bırakarak Xiaomi AX1800'e Ethernet ile bağlarayak kablosuzda Router'ı kullanmak istiyorum. Sizce Superonline'ın vereceği modemin hangi model olacağının bir önemi kalır mı? Hangi modemi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, evimde mevcutta VDSL mevcut ve stok modemin Wi-Fi'ını devre dışı bırakarak Xiaomi AX1800 router'ına Ethernet ile bağlayarak kablosuzu Xiaomi üzerinden kullanıyorum ve Router'dan çok memnunum.

Binamıza Superonline'ın fiber altyapısı gelmiş, 500 Mbit hız bağlatacağım ve başvuru yaparken şubeye sorduğumda Huawei, ZTE ve ZyXEL Wi-Fi 6 modemlerin olduğunu belirttiler. Ben yine gelecek olan modemin Wi-Fi'ını devre dışı bırakarak Xiaomi AX1800'e Ethernet ile bağlarayak kablosuzda Router'ı kullanmak istiyorum. Sizce Superonline'ın vereceği modemin hangi model olacağının bir önemi kalır mı? Hangi modemi tercih etmeliyim?

Fark etmez seç birini.

Superonline'ın verdiği Huawei (ZTE) Wi-Fi 6 modemi gayet kaliteli. Kullanılabilir herhangi bir problem yok.

Geri
Yukarı