Superonline yerine ISS önerisi

istedim 48 saat içinde gelecek dediler tekrar aradım tekrar ediler 1 haftadır kimse gelmedi, daha önce geldiklerinde hallettik diyorlar sonra gidiyorlar bina içinden yapıyorlar işlemlerini aynı sorun devam ediyor artık bıktırdı

turknet ve millenicom arasında hangisinin müşteri hizmetleri daha iyi çıkmak istediğimde uğraştırmadan hangisinini iptalini daha rahat yapabilirim.
Millenicom iptal işlemini e devletten yaptırabilirsiniz ancak başka türlü yüzünüze kapama işlem gerçekleştiremem gibi rezillikler yapıyorlar ve müşteri hizmetleri yok bilginize. TürkNet kullanmadım bilmiyorum.

arkadaşlar turknet türk telekom altyapısı kullanıyor, ben turk telekom seçersem kendisinden aldığım için herhangi bir artısı oluyor mu yoksa turknetden alacağım internetten bir farkı yok mu? bu arada genelde fifa oynuyorum türkiyede server olmadığı için hep yüksek ping değerleri oluyor bu konuda bir seçim yapmak istiyorum, hangisi bana en iyi interneti sağlar

arkadaşlar turknet türk telekom altyapısı kullanıyor, ben turk telekom seçersem kendisinden aldığım için herhangi bir artısı oluyor mu yoksa turknetden alacağım internetten bir farkı yok mu? bu arada genelde fifa oynuyorum türkiyede server olmadığı için hep yüksek ping değerleri oluyor bu konuda bir seçim yapmak istiyorum, hangisi bana en iyi interneti sağlar
Hocam aynı altyapıdan verdiği için hiçbir fark olmaz TürkNet in müşteri hizmetleri var mı bilmiyorum, yok diye biliyorum bi sorun eğer yoksa TT kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı