Çözüldü Superonline'a geçtikten sonra Sea of Thieves'e girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berkay Keleş

Hectopat
Daha fazla  
Önceden Türk Telekom kullanıyordum ve oyuna girebiliyordum fakat internetimi Turkcell Superonline'ye geçirince oyuna girerken "lavenderbeard" hatası alıyorum ve giremiyorum. İnternetten araştırdığımda Turkcell'in güvenli mod özelliğinin aktif olmasından dolayı olabileceğini söyleyenleri gördüm fakat telefonumdan girip baktığımda telefonumda güvenli mod kapalı gözüküyor (telefon hattım da Turkcell) Wi-Fi Modem'e nasıl bakabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet oyuna erişemiyor olmanızın sebebi Güvenli İnternet durumu. Telefondan baktığınızda kapalı görünüyor olsa bile siz yine de Superonline'ı arayarak profilinizi sorgulayın ve Güvenli İnternet hizmetinden yararlanıp yararlanmadığınıza bakın. Bu hizmet aktif görünüyorsa kapatmalarını isteyin.

Sorununuz yüksek ihtimalle çözülecektir.
Evet oyuna erişemiyor olmanızın sebebi Güvenli İnternet durumu. Telefondan baktığınızda kapalı görünüyor olsa bile siz yine de Superonline'ı arayarak profilinizi sorgulayın ve Güvenli İnternet hizmetinden yararlanıp yararlanmadığınıza bakın. Bu hizmet aktif görünüyorsa kapatmalarını isteyin.

Çözüm
Evet oyuna erişemiyor olmanızın sebebi güvenli internet durumu. Telefondan baktığınızda kapalı görünüyor olsa bile siz yine de Superonline'ı arayarak profilinizi sorgulayın ve güvenli internet hizmetinden yararlanıp yararlanmadığınıza bakın. Bu hizmet aktif görünüyorsa kapatmalarını isteyin.

Arayıp sorgulayacağım teşekkür ederim.
Evet oyuna erişemiyor olmanızın sebebi güvenli internet durumu. Telefondan baktığınızda kapalı görünüyor olsa bile siz yine de Superonline'ı arayarak profilinizi sorgulayın ve güvenli internet hizmetinden yararlanıp yararlanmadığınıza bakın. Bu hizmet aktif görünüyorsa kapatmalarını isteyin.

Turkcell Superonline sitesinden girip iptal ettim ve düzeldi teşekkür ederim tekrardan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı