Superonline'den TurkNet'e gecilir mi?

sebastian159

Centipat
Ben Sakarya Adapazarında oturuyorum. 5 senedir süper Online kullanıyorum, hızım download 13, upload 0, 40. sözleşme zamanı bitti, buraya Türk Telekom'un altyapısı var. 62 Mbps hız verebiliyor, TurkNet'e gecmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
SuperOnline'dan TürkNet'e geçtim memnunum tavsiye ederim. Müşteri hizmetleri ne dediğini anlıyorlar. Sorun olduğunda teknik ekip yolluyorlar. Bir de modemin kötüyse Asus modem veriyorlar modelini tam hatırlayamıyorum. 6 ay taksitle alıyorsun bu modemi.

Yaklaşık 2 yıldır TürkNet müşterisiyim. Bağlantı sürecinde hiçbir problem yaşamadım. Sık olmamakla birlikte belirli aralıklarda bağlantı problemleri yaşanabiliyor. Müşteri hizmetleri konusunda yukarıdaki arkadaş ile hemfikir değilim. Kurcalamayı seven biriyimdir. Müşteri hizmetleri ile çok kez iletişime geçtim. Yeterli bilgiye sahip olduklarını söyleyemem. Genelde ne dediğini bile anlayamayabiliyorlar. 2 yıl öncesinde Superonline müşterisiydim. Kesinlikle Superonline'dan daha iyi bir hizmet sağlıyorlar. Hazır 62Mbit destekli altyapın varken hemen geçmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı