Superstep'ten alınan ayakkabı geri iadesi mümkün mü?

Magdurkibar

Centipat
Daha fazla  
Superstep'in internet sitesinden aldığım ürünü yalnızca iki kez giydim ancak nedense içime bir türlü sinmedi. Yaklaşık 20 gündür elimde ürün. Ve daha güzel modelleri gördüğüm için açıkçası bunu verip başka bir ürün almak istiyorum.

Superstep iade diye yazdığınızda şu açıklama karşınıza çıkıyor:
Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade süresi,
satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştığından itibaren 30 gündür.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra aldığım ürün görünüyor ve iade talebinde bulun dediğimde iade şartlarında geçen açıklama ise şu şekilde:
İade süresi, satın aldığın ürün tarafına ulaştığından itibaren 30 gündür. Kolay iade adımlarını takip ederek ürünü Yurtiçi kargo ile ücretsiz şekilde iade edebilirsin.

Şimdi arkadaşlar daha önce bu olayı deneyimleyen var mı bilmiyorum ancak ben İstanbul'a kargolama zahmetine girip ürünün incelenmesini bekledikten sonra talebimin olumsuz değerlendirilmesini istemiyorum. Bu konuyu daha önce deneyimleyen biri yol gösterirse çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Kullanılmamış..." diyor. Yani normalde iade edemezsiniz. Kullanmadığınızı ispat ederseniz, iade edebilirsiniz. Lakin iki kere kullandığınızı belirttiniz. Ayakkabının direkt altına bakıyorlar bilginize...

"Kullanılmamış..." diyor. Yani normalde iade edemezsiniz. Kullanmadığınızı ispat ederseniz, iade edebilirsiniz. Lakin iki kere kullandığınızı belirttiniz. Ayakkabının direkt altına bakıyorlar bilginize...
Ya zaten topuk kısmında da kullandığım bariz belli göndermenin hiç lüzumu yok o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı