Support taktik ve rüne, kabiliyet önerisi

haydar

Kilopat
Yaklaşık birbuçuk senedir league of legends oynuyorum, 4. sezonu elmas 5 bitirdim, 5. sezonuda elmas 5 bitirdim. Ormancı rolünden destek rolüne geçiş yapacam, pasif ve agresif destek şampiyonları, rüne ve kabiliyet önerir misiniz? Not: Platin 3 ve üzeri liglerde main'i support olan arkadaşlar yazarsa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends Champion Builds and Guides - ProBuilds.net adlı siteden profosyonel oyuncuların son oyunlarına buildlerine, rünlerine, skill maxlama sırasına ve kabiliyet sayfalarına bakman mümkün. Bende senin gibi elmas ligi oyuncusuyum bir süreliğine destek oynamışlığım var agresif olarak bu metada Alistar ve Shen en iyi picklerden biri onun dışında her zamanki gibi Thresh, Braum hala oynanabilir.

Turnuvaya katılımı söz konusu olan bir takıma gireceğim için lig'i platin 3 ve üzeri main i support olan ve aktif bi takımdada oynayan arkadaşların tecrübesi lazım bana arkadaşlar. Kalıplaşmış teorilerden çok aktif olarak mücadele eden, tecrübeler başlığı altında konular ve geniş havuzlu şampiyonlar gerekli. 17 adet rüne sayfam var ve bunların 10 tanesini sırf support a ayıracam, sitelerdeki bilgilere güvenmektense kendi vatandaşımın tecrübesinden faydalanmayı tercih ederim. @Sinan Ünal (İstersen yazabilirsin değerlendiririm ama muhtemelen senin bildigini bende biliyorumdur, o yüzden yüksek kademe ve aktif takım rolü olan arkadaşların yazmasını istemiştim.)

Turnuvaya katılımı söz konusu olan bir takıma gireceğim için lig'i platin 3 ve üzeri main i support olan ve aktif bi takımdada oynayan arkadaşların tecrübesi lazım bana arkadaşlar. Kalıplaşmış teorilerden çok aktif olarak mücadele eden, tecrübeler başlığı altında konular ve geniş havuzlu şampiyonlar gerekli. 17 adet rüne sayfam var ve bunların 10 tanesini sırf support a ayıracam, sitelerdeki bilgilere güvenmektense kendi vatandaşımın tecrübesinden faydalanmayı tercih ederim. @Sinan Ünal (İstersen yazabilirsin değerlendiririm ama muhtemelen senin bildigini bende biliyorumdur, o yüzden yüksek kademe ve aktif takım rolü olan arkadaşların yazmasını istemiştim.)
Anladım, benim bildiğimi senin bilmemene imkan yoktu zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı