Suratta aşırı kıllanma

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yaşım 19. Ailemde benim gibi kıllısı yok. Bacaklarım, kollarım ve göğüsüm komple kıl. Ama bunlar sıkıntı değil. Asıl sıkıntı suratımın çok kıllı olması. Artık gına geldi yani önceden sadece kaşlarımla uğraşırken şimdi suratımda kıl olmayan yer yok. Sarı tüy de değil direkt simsiyah kıl. Alnım (alın derken direkt alın yani, kaşlaeımla birleşecek iş gibi), kaşım ile şakaklarım arası, burnum, elmacık kemiklerim, göz altlarım gibi aklınıza gelebilecek her yerim kıllı. Hatta kaşım aşağı elmacık kemiklerime doğru kıllı sanki birleşecekmiş gibi. Ben cımbızla falan alıyorum ama nafile. 2 gün sonra direkt uzuyor ve çok kötü duruyor. Bu benim artık gündelik yaşantımı da etkiledi. Yolda, metroda veya otobüste herkesin suratına bakıyorum kıl var mı diye. İnternette baktım ama benimki gibi olan biriyle karşılaşmadım. Ne yapabilirim? Epilasyon düşünüyorum ama kesin çözüm değil diyorlar. Bu kılların döküleceği de yok. Sizce ne yapabilirim? Başına gelen ve çözen birisi yardımcı olursa minnettar olurum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Geri
Yukarı