Çözüldü Surface Laptop 3 Windows 11 Wi-Fi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

e.eren

Hectopat
Daha fazla  
Cihaz Microsoft Surface Laptop 3. Daha önce yine böyle bir sorun olmuştu güncellemeleri yapınca düzelmişti fakat şimdi bütün güncellemeleri yaptım olmadı, güncellemeleri kaldırdım olmadı, ağ sürücüsünü defalarca kaldırıp tekrar yükledim yine olmadı. Aygıt yöneticisinde aldığım hatalar; (kod 42), (kod 10).

Çözüm
UEFI önyükleme yapın ve WiFi'ı devre dışı bırakıp 30 saniye bekleyin, ardından tekrar etkinleştirin ve yeniden başlatın.
  1. Surface cihazınızı kapatın.
  2. Surface ses açma düğmesini basılı tutun ve aynı zamanda güç düğmesine basın ve bırakın.
  3. Surface logosunu gördüğünüzde ses açma düğmesini bırakın.
  4. UEFI menüsü birkaç saniye içinde görüntülenecektir.
  5. Burada Wi-Fi'ı kapatın, 30 saniye bekleyin ve tekrar açın.
  6. Bilgisayarınızı kapatıp açın.
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem geri yüklemesi yerine Aygıt Yöneticisi altından eski sürücye geri dönebilirdiniz.

Onu da denedim yine olmadı, ki sistem yüklemesi de bir işe yaramadı.
Şu an kaldırdığım güncelleme paketlerini tekrar yüklüyorum ne olur ne olmaz bir de SFC taraması yapıyorum. Bakalım ne olacak.

UEFI önyükleme yapın ve WiFi'ı devre dışı bırakıp 30 saniye bekleyin, ardından tekrar etkinleştirin ve yeniden başlatın.
  2. Surface ses açma düğmesini basılı tutun ve aynı zamanda güç düğmesine basın ve bırakın.

Çözüm

Deniyorum hemen.
Çözüldü çok teşekkür ederim.

Bu arada ufak bir not eklemek istiyorum, çocukluğumdan beri bilişim sektörüne ilgiliyim ve tamamen kendi çabalarımla şu an bilgi işlem personeli olarak özel bir firmada çalışıyorum. Şu an bildiğim şeylerin çoğunu sizden öğrendim bu imkanı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deniyorum hemen.
Çözüldü çok teşekkür ederim.

Bu arada ufak bir not eklemek istiyorum, çocukluğumdan beri bilişim sektörüne ilgiliyim ve tamamen kendi çabalarımla şu an bilgi işlem personeli olarak özel bir firmada çalışıyorum. Şu an bildiğim şeylerin çoğunu sizden öğrendim bu imkanı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Rica ederim 🥰🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı