Suriyeli yağmacılara müdahale ediliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suriyeliler, diğer sığınmacı ve kaçaklar o bölgede kürdistan kurmak içindir, güzelleme yapmayın.

Kürdistan ile ne alakası var 😂 sen neyin kafasını yaşıyorsun harbiden şu an saçmaladın demek boş yorumlar yapıyorsun insanlar seninle uğraşıyor olay Suriyeli insanların yaptığı yağmalar yahu git işine boş boş konuşma insanlar ölüm eşiğinde enkaz altında dediği lafa bak. Allahım ne günlere kaldık biri der ben çoluk çocuk sevmem diğeri kürdistan kuruyorlar 😂😂😂

Kürdistan ile ne alakası var 😂 sen neyin kafasını yaşıyorsun harbiden şu an saçmaladın demek boş yorumlar yapıyorsun insanlar seninle uğraşıyor olay Suriyeli insanların yaptığı yağmalar yahu git işine boş boş konuşma insanlar ölüm eşiğinde enkaz altında dediği lafa bak. Allahım ne günlere kaldık biri der ben çoluk çocuk sevmem diğeri kürdistan kuruyorlar 😂😂😂
Suriyelileri en çok onlar seviyor, bunu anlamak zor değil. Kimseye özerklik verilmeyecek.

Suriyelileri en çok onlar seviyor, bunu anlamak zor değil. Kimseye özerklik verilmeyecek.

Kürtler mi seviyor git diyarbakıra bak Suriyeli var mı kalkıp suriyeliler seviyor diyorsun harbiden şu an saçmalamaya başladın çocukça yorumlar yapıyorsun şu an sen ırkçılık yapıyorsun konu suriyelilerin yaptıkları kürtler nereden çıktı.

Kürtler mi seviyor git diyarbakıra bak Suriyeli var mı kalkıp suriyeliler seviyor diyorsun harbiden şu an saçmalamaya başladın çocukça yorumlar yapıyorsun şu an sen ırkçılık yapıyorsun konu suriyelilerin yaptıkları kürtler nereden çıktı.
Sevmiyorsan neden bu kadar alındın ? Tüm sığınmacı ve kaçaklar ülkelerine döncek o kadar.

Sevmiyorsan neden bu kadar alındın? Tüm sığınmacı ve kaçaklar ülkelerine döncek o kadar.

Sen inadına mı yazıyorsun senin yazdıklarını CİMER'e gönderirim konu Suriyeli insanların yaptıkları kürtler değil sen neyin kafasını yaşıyorsun devlet şu an diyor birlik beraberlik günüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen zalim misin böyle çoluk çocuğa acımam diyorsub demek Allah korkusuda yok sende kesin ateistsin bu nasıl saçma cevap çoluk çocuğa acımam diyor.

Ben yapılan pisliklere cevap verdim mesela suriyelilerin rahatlıklarına adamlar gelip paşa paşa geziyor işte.
Sizin düşünceniz böyledir. Ben insan seçiyorum maalesef. Irkçı değilim, fakat Suriyelilere verilen fırsatlar çok bile. Bu yüzden faydasız olarak gözükenler her kim olursa olsun ülkeden derhal gönderilmeli. Fazla hoşgörü göstermek, insanın kendine kul hakkına girmesi demektir. Bu da yazılıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı