Suriyeliler ve Afganlara dikkat edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Orgetmen

Hectopat
Sosyal medya da sığınmacıları ülkemizden gönderilmesi için baskı yapmalıyız.
Psikolojinizi bozabilir dikkat edin.
Sokağa çıkınca Suriyeli ve Afganlara dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkecek dikkat etmek gerek, ciddi ciddi ab ülkemizde akademisyen, gazetecilere para verip sığınmacı güzellemesi yaptırıyor.
Sığınmacı istemiyoruz diyenlere ırkçılık iftirası atıyorlar. Ab sığınmacılar Türkiye de tutmak istiyor.
Bu eğitimsiz ve tehlikeli insanlar canımıza alıyor, tecavüz ediyor ama sesimizi çıkarırsak ırkçı ilan ediyoruz. Susmamalıyız. Yarın sokakta bile gezemeyiz. Bir an önce gönderilmeliler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kotu insanlar var ama Turk insandan da kotu insan olur Ermeni insandan da Arap'tan da Afgan'dan da Rus'tan da. Turkiye'nin multeci politikasini tabii ki dogru bulmuyorum ancak hic kimseye irkcilik yapilmamali. Cok ilginc bir konu bu, konuda cikacak tartismalarda bile sonuc cikacagini sanmiyorum. Ben zararlilarin sinir disi edilmesi gerektigini ve multeci alimina bir son verilmesi gerektigini dusunuyorum. Sinirlarimizdaki kontroller de artmali.

Son düzenleme:
Sosyal medya da sığınmacıları ülkemizden gönderilmesi için baskı yapmalıyız.
Psikolojinizi bozabilir dikkat edin.
Sokağa çıkınca Suriyeli ve Afganlara dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkecek dikkat etmek gerek, ciddi ciddi ab ülkemizde akademisyen, gazetecilere para verip sığınmacı güzellemesi yaptırıyor.
Sığınmacı istemiyoruz diyenlere ırkçılık iftirası atıyorlar. Ab sığınmacılar Türkiye de tutmak istiyor.
Bu eğitimsiz ve tehlikeli insanlar canımıza alıyor, tecavüz ediyor ama sesimizi çıkarırsak ırkçı ilan ediyoruz. Susmamalıyız. Yarın sokakta bile gezemeyiz. Bir an önce gönderilmeliler.

Böylelerinin idam edilmesini ve kafalarıyla top gibi oynamaları lazım.

Bu tür lafların altı bir ya da birden fazla cümle ile doldurulursa konu haliyle ırkçılığa kayar. Tabii ki ülkenin imkanları ve kaynakları kendi vatandaşları için sağlanmalı ama cadı avına çıkar gibi sokakta Suriyeli, Afgan bulmaya çalışacak tiplere de gaz verilmemeli. Farklı milletten insanların bu ülkede bulunması için bir kıstas, yeterlilik, olağanüstü durum şartı aranabilir ancak asıl sorgulamayı iktidar için yapmalısınız. Ülkede mülteci konumunda bulunan insanların denetimli şekilde hareket etmelerini sağlayacak kurumlar bellidir. İşlev yerine getirilmiyorsa ya da yabancı ülkelerden gelen para yardımı için ses çıkarılmıyorsa hedef bellidir.

Öyle bir dönemdeyiz ki Türk bile artık Türk'e güvenmiyor, güvenemiyor. Üstüne birde başka ırktan milleti doldurdular ülkeye ki kimsenin kimseye güveni kalmadı. Zaten Türkiye gibi coğrafi konumlu bir ülkeyi içeriden bitirebilirsiniz, başarıyorlar da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı