Suriyeliler ve Afganlara dikkat edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyal medya da sığınmacıları ülkemizden gönderilmesi için baskı yapmalıyız.
Psikolojinizi bozabilir dikkat edin.
Sokağa çıkınca Suriyeli ve Afganlara dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkecek dikkat etmek gerek, ciddi ciddi ab ülkemizde akademisyen, gazetecilere para verip sığınmacı güzellemesi yaptırıyor.
Sığınmacı istemiyoruz diyenlere ırkçılık iftirası atıyorlar. Ab sığınmacılar Türkiye de tutmak istiyor.
Bu eğitimsiz ve tehlikeli insanlar canımıza alıyor, tecavüz ediyor ama sesimizi çıkarırsak ırkçı ilan ediyoruz. Susmamalıyız. Yarın sokakta bile gezemeyiz. Bir an önce gönderilmeliler.

Hepsini def etmeliyiz bu ülkeden hepsi terörist.

Kotu insanlar var ama Turk insandan da kotu insan olur Ermeni insandan da Arap'tan da Afgan'dan da Rus'tan da. Turkiye'nin multeci politikasini tabii ki dogru bulmuyorum ancak hic kimseye irkcilik yapilmamali. Cok ilginc bir konu bu, konuda cikacak tartismalarda bile sonuc cikacagini sanmiyorum. Ben zararlilarin sinirdisi edilmesi gerektigini ve multeci alimina bir son verilmesi gerektigini dusunuyorum. Sinirlarimizdaki kontroller de artmali.
Umarız başına bir şey gelmez.
Suriyeliler benim arkadaşımın kafasını kesip öldürdüler. Kayseri.
Bu humanist kafa bu ülkeyi yok edecek.
Sümerlerin sonunu getiren de aynen bu mantık oldu.
Bu ırkçılık değil, önlemdir. vatanperverliktir.

Türk milleti zaman içinde siyasal islam mayası ile araplaştığından dolayı olabilir mi?

Düzenleme: Bir arapseverin Türk düşmanlığı postuna karşılık yazmıştım, uçmuş sanırım. Moderatörlere teşekkürler.

Hadi o tarz insanlardan uzak durursun da, yolda yürürken karşına çıkan bıçaklı Suriyeli veya afgana ne yapabilirsin? Bu annenin veya kız kardeşinin başına da gelebilir bizim de öyle.

Umarız başına bir şey gelmez.
Suriyeliler benim arkadaşımın kafasını kesip öldürdüler. Kayseri.
Bu humanist kafa bu ülkeyi yok edecek.
Sümerlerin sonunu getiren de aynen bu mantık oldu.
Bu ırkçılık değil, önlemdir. vatanperverliktir.
Iste o insanlarin sinir disi edilmesine sonuna kadar katiliyorum hocam, peki sunu soruyorum: duzgun karakterli zeki bir multeci de mi "kafasiyla top oynanmaya" layik?

Ben daha çok Türklere dikkat ediyorum.
Genel olarak tanıdığım tüm Türkler çıkarcı ve iki yüzlü.
O halde Türk ülkesinden gitmen gerek. sonuçta bizden nefret eyorsun ve üstü kapalı Türklere ırkçılık yapıyorsun.
Bu ülkeyi kurmuş ve ülke için canını vermiş ırka.
Evimi beğenmeyen misafirliğe gelemez, kalkıp gider.
Iste o insanlarin sinir disi edilmesine sonuna kadar katiliyorum hocam, peki sunu soruyorum: duzgun karakterli zeki bir multeci de mi "kafasiyla top oynanmaya" layik?
Öncelik bu ülkenin vatandaşında olmalı.
Türk gençleri işsiz, emeklerini 5 kuruş olmasına sebep olan bu sığınmacılar.
Kafası çalışan gitsin kendi ülkesinde kafasını çalıştırsın.
Esad Genel Af ilan etti.

Sosyal medya da sığınmacıları ülkemizden gönderilmesi için baskı yapmalıyız.
Psikolojinizi bozabilir dikkat edin.
Sokağa çıkınca Suriyeli ve Afganlara dikkat edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkecek dikkat etmek gerek, ciddi ciddi ab ülkemizde akademisyen, gazetecilere para verip sığınmacı güzellemesi yaptırıyor.
Sığınmacı istemiyoruz diyenlere ırkçılık iftirası atıyorlar. Ab sığınmacılar Türkiye de tutmak istiyor.
Bu eğitimsiz ve tehlikeli insanlar canımıza alıyor, tecavüz ediyor ama sesimizi çıkarırsak ırkçı ilan ediyoruz. Susmamalıyız. Yarın sokakta bile gezemeyiz. Bir an önce gönderilmeliler.

Emantle dolaşmak lazım.
Ne diyeyim ki söylenmesi gereken şeyleri sosyal kuralları gereği burada yazamadım.
Sesli olarak defalarca tekrar ettim. Emin olabilirsiniz.

Mülteciler tabii ki sorun değildir fakat olay artık ülkenin vatandaşlarını rahatsız edecek seviyelere çıktı.
Halk buna isyan etmez mi? Eder tabii! Buun pek tartışılıcak bir şeyi yok ülkeden atılsınlar demiyorum tabii ki onlarında yardıma ihtiyacı var sadece denetim altında bir iş verilsin ve halkı rahatsız etmiyecek şekilde yaşamını sürdürsünler geçimini sağlasınlar buna kim ne diyebilirki e sen çorbaya erişte katar gibi ülkeye göçmen attın halk bundan rahatsız olmaz mı olur tabii.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı