Suriyeliler ve Afganlara dikkat edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelik bu ülkenin vatandaşında olmalı.
Türk gençleri işsiz, emeklerini 5 kuruş olmasına sebep olan bu sığınmacılar.
Kafası çalışan gitsin kendi ülkesinde kafasını çalıştırsın.
Esad Genel Af ilan etti.
Burada karı kıza asılmak, vandallık yapmak varken rica minnet gitmezler.
Gerekirse silah zoru ile ne kadar kayıtsız kaçak sığınmacı varsa ülkesine postalanmalı. Ama bu ülkede onu yapacak iktidar var mı, ondan emin değilim.
Bu artık milli güvenlik sorunudur. O kadar Afg*n girdi ülkeye, nerede oldukları belirsiz. Hepsi de genç erkek, olası bir toplumsal krizde çok büyük bir iç tehlike bekliyor bizleri.

Öncelik bu ülkenin vatandaşında olmalı.
Türk gençleri işsiz, emeklerini 5 kuruş olmasına sebep olan bu sığınmacılar.
Kafası çalışan gitsin kendi ülkesinde kafasını çalıştırsın.
Esad Genel Af ilan etti.
Iste katiliyorum, bu toprakta yasayan insanlara is imkanlari verilmeli ama oncelik hem adaleti hem esitligi bozar. Milletin kafa kestigi bir ortama gonderilemez multeciler evet ama hukumet de hakli degil. Bize yukluyorlar tum multeci yukunu. Iktidarin da hicbir sey yaptigi yok maalesef.

Mülteciler tabii ki sorun değildir fakat olay artık ülkenin vatandaşlarını rahatsız edecek seviyelere çıktı.
Halk buna isyan etmez mi? Eder tabii! Buun pek tartışılıcak bir şeyi yok ülkeden atılsınlar demiyorum tabii ki onlarında yardıma ihtiyacı var sadece denetim altında bir iş verilsin ve halkı rahatsız etmiyecek şekilde yaşamını sürdürsünler geçimini sağlasınlar buna kim ne diyebilirki e sen çorbaya erişte katar gibi ülkeye göçmen attın halk bundan rahatsız olmaz mı olur tabii.
Hayır, AB destekli şahısların sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Bu ülkeden gitsinler ya da o sığınmacı seven AB ülkeleri bizde ki sığınmacıları alsınlar.
sonuçta biz fakir bir ülkeyiz kendimize yetemiyoruz.
sığınmacılar gönderilmeli.
hepsi şeraitçi ve kafa kesici.

Yararlısı var aksi şekilde zararlısı var. İnsanlar kör gibiler. Bir şeyi ilk başta normalmiş gibi gösterip zamanla onu yaygınlaştırıyorlar sonra zararını çekiyor insanlar.

Talihsiz kişiye tez zamanda iyileşmesini diliyorum ve bir daha umarım böyle bir şey yaşamaz.

Diyelim yolda seni çevireni dövdün bu sefer daha kötü. Adamlar bir şekilde senin yaşadığın yere sülale ile geliyorlar. Orada bu sefer kimseyi ayırt etmeden dövüyorlar.

Ben "herkesin" değil o suçu işleyene dedim.
O zaman da sinir disi edilmesi gerektigini veya Turkiye'de Turk kurallariyla yargilanmasi gerektigini dusunuyorum.
Sıfata bak. Kafasını sülfürik asite daldırıp çıkartacaksın bunların.
Sabun da yapalim mi pasam? Hic anlamiyorum bu kafayi. 3'u 1 arada icmekten galiba.
Suclulari hukuka gore cezalandirmali veya sinir disi etmeliyiz bence. Sulfurik asit bir cozum degil :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı