Suriyeliler yüzünden ayağım kırıldı

Polisin bir şey yapacağını sanmıyorum. Büyük ihtimalle kimlikleri hile yoktur. Ceza alacaklarını sanmam. Ama yine de şikayet et bence.
Eğer polis işe yaramaz ise topla mahalleyi ve dövmeye gidin.
Not: Olabildiğince şiddete karşı biriyim. Sorunun hukuk önünde çözülmesini tercih ederim. Ama ne yazık ki ülkemizde şiddete mecburuz. Kendimizi savunmak için başka bir çaremiz yok.

Bugün eve dönerken sokakta Suriyeli çocuklar köpek ile uğraşıyorlardı. Yüksek ihtimalle kendi köpekleri ve tasması vardı. Yoluma devam ettim ve birden arkamı döndüğümde çocuk zinciri bıraktı. Köpek bana doğru koşuyordu. O an kaçacak yerim yoktu çıkmaz sokaktı çünkü. Yüksek bir duvara çıkıp atladım ve atladığım yerde park halindeki arabaya kafa üstü düştüm, 1 dakika kendime gelemedim, zaten ayağa kalktığımda ayağım, kolum ve kafam kanıyordu. Eve doğru gittim ardından hastaneye gittim. Sadece ayağım kırıldı, şu an iyiyim. Eğer atladığım yerde araba olmasaydı ve ben direkt yere düşseydim kafama ağır darbe alırdım ve sonuç daha kötü olurdu. Aileme diyorum polise gideceğim. Çevrede kameralar var, mutlaka çocukları bulurlar diyorum ama babam inatla boş ver, olur öyle şeyler diyor. Cidden bu ülkeden bıktım. Öyle anlatayım dedim. Suriyeliler yüzünden zarar görmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor.
Onlar din kardeşimiz biraz saygılı ol.

Bu ne nefrettır yahu yazılan yorumlara bak hele. Sızın mantıgınıza gore Almanların ozellıkle 90'lı yıllarda turklere yaptıkları zulumler cınayetler yakmalar haklı öyle mi? Çanakkale Şehıtlıgındeki anıta bakın ne kadar Suriyelı şehıt vermış bu Vatan. Gecmiş olsun kardesım buna da şukur de. Her şerde bir hayır vardır...

Bu ne nefrettır yahu yazılan yorumlara bak hele. Sızın mantıgınıza gore Almanların ozellıkle 90'lı yıllarda turklere yaptıkları zulumler cınayetler yakmalar haklı öyle mi? Çanakkale Şehıtlıgındeki anıta bakın ne kadar Suriyelı şehıt vermış bu Vatan. Gecmiş olsun kardesım buna da şukur de. Her şerde bir hayır vardır...
Sen suriyelisen?

Yeni konular

Geri
Yukarı