Survival Oyun Tavsiyesi

Rust, Raft, Don't Starve Together, Sheltered, Just Apocalypse Survival Simulation, Rimworld, Stranded Deep, Subnautica, Fallout Shelter, 7 Days To Die, Project Zomboid.
Benden bu kadar bir kaç tanesini biliyor olabilirsiniz ama çoğunu bilmediğinize eminim. Hepsi güzel oyunlardır hepsini izlemişliğim veya oynamışlığım var iyi oyunlar iyi forumlar dilerim.

Selamlar arkadaşlar, oldum olası hayatta kalma (Survival) oyunlarına bayılmışımdır.

Şu anda bilgisayarımda The Long Dark yüklü ve senaryo, yani hikaye modunu oynuyorum ve o bittikten sonra tek başımıza hayatta kalmaya çalıştığımız survival moduna başlayacağım.

Fakat The Long Dark oyununda ev falan inşa edemiyoruz.

Ben böyle kendi evimizi falan yapabildiğimiz oyunları daha çok seviyorum, bana önerebileceğiniz bu tarz oyunlar var mı ?

Not: Önerdiğiniz oyunlarda Türkçe yama olursa yada Türkçe yama yapılabilirse daha iyi olur benim için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı