Survival Tarzı Oyun Önerisi

Bende benzer arayışlardayım. Şu aralar 3-4 kişilik grupla The Forest'a sardık ama oyun bitmek üzere.

Buna benzer, böyle arkadaşlarınla özel sunuculara bağlanıp girip oynayabildiğin, ama sadece hayatta kalma ögeleri değilde kendi içinde oyunun hikayesi de olan, yapman gereken görevler olan oyun var mı?

CO-OP olması şart, tek kişilik oyun aramıyorum.

Karantina döneminde evlere kapandık. 4 Arkadaşız ve en düşük laptopu olan arkadaşımda mx150 ekran kartı var. O yüzden çok sistem istemeyen uzun süreli ve eğlenceli hayatta kalma oyunu tavsiyelerinizi bekliyoruz. H1Z1'in ilk zamanlarında survival modunu oynuyordum ama şu an kapanmış. Önerilerinizi bekliyoruz. Eğlence ilk şartımız :)
Unturned

ARK: Survival Evolved oynayabilirsiniz.

ARK pismanliktir. Ozellikle Official serverlardan uzak durun. ARK gelistiricileri sadece dlc odakli, var olan problemleri gidermeden yoksun bir takim. 2016 dan beri ara ara oynadim. 3 bin saatim var ve sunu soyleyebilirim ki oynadigim en iyi oyun. Ama o Dev'lerle olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı